Protože naše stránky jsou, co se obsahu týče, značně rozsáhlé, budou zde umísťovány odkazy na změny, které se v poslední době na stránkách udály.
11.9.2008
Aktualizován popis cesty u srubu MO-S-22 "František", navíc čtenář Patrik taky uvedl, že srub je již delší dobu využíván jako muzeum. Honza nás informoval, že na R-S-89 "U silnice" provádí od roku 2004 KVH Mezivrší. Katka zas psala postřeh k srubu K-S-12b "Utržený". Honza přidal postřeh k návštěvě srubu R-S-88 "Mlází", který je dnes opraven a uvnitř se nalézá výstavka s ukázkou munice. Jiří Menšík přidal k srubu MO-S-24 "Signál" informaci o organizacích, které jej spravují - jde o občanská sdružení KVH Hraničárský pluk 4 a Signál. Přičemž k objektu se podle něho dá dostat pohodlně autem. Petr detailně popsal cestu k objektům MO-S-40 "Nad silnicí", MO-S-42 "Nad Hájem" a MO-S-7 "Antošovice". Hanka upozorňuje na doupě bezdomovců u OP-S-17 "Nad silnicí" - v létě 2008 tam měli pejsky. Na postřezích k objektům OP-S-10 "Křižovatka", OP-S-11 "U cihelny", MO-S-18 "Obora", MO-S-19 "Alej", MO-S-20 "Orel" a MO-S-21 "Jaroš" zapracoval i Chardonnay. Patrik nás ještě informoval o satanistickém doupátku v objektu MO-S-34 "Štěrkovna", tak jsem to rovnou šoupl do popisu. Obětní místnost ve strojovně... to zní skutečně exoticky. Patrik taky doplnil informaci o opětovném zabetonování vchodu do objektu MO-S-32 "Bártovo pole", vnější popis MO-S-12 "U pramene" a lokalitu objektů MO-S-8 "Dvůr Paseky" a MO-S-8 "Dvůr Paseky".

Všem moc děkuji.

17.3.2008
Postřeh u objektu MO-S-21 "Jaroš".
27.1.2008
Opět uveřejněny vaše postřehy. Odkaz na nové postřehy naleznete nad seznamy linií u Vašich postřehů pod tlačítkem Psát postřeh.

Zpět na hlavní stránku

NAVRCHOLU.cz
Seznam stránek