úseky:

Postřeh k objektu
MO-S-2 "U školy"

Detail srubu MO-S-2 "U školy"
Cílem nově pojatého seznamu těžkých objektů Odra - Krkonoše je aktualizace postupně zastaravájících údajů o jednotlivých objektech čs. pohraničního opevnění. Proto vítáme váš zájem aktualizovat detail srubu MO-S-2 "U školy". V současné době jsou možné tři formy aktualizace:
Postřeh jako možnost, kterou jste si vybrali, nám velice pomůže v našem snažení podávat co nejaktuálnější spektrum informací. Pakliže máte i nějaké další doplňující informace k objektu MO-S-2 "U školy" a jeho okolí, informujte naši podporu na .

Jméno:
Mail:
Postřeh - kratičká zpráva z návštěvy nebo vzpomínka na návštěvu bunkru, co vás zaujalo či při návštěvě překvapilo a co by mohlo zajímat ostatní, případně jim pomoci (př. pozor na díru v podlaze levé střelecké místnosti), zanechejte nám také na sebe kontakt, stačí mail, navíc podle jména či mailu budeme v budoucnu vaše příspěvky sumarizovat. Myslete na to, že postřehy se využívají k sestavení popisu bunkru či lokality. V případě muzeí je vítána vaše reakce na poutavost, popř. kvalitu výkladu, zajímavost expozice.
Nalezl jsem bunkr:
Fotit se dá:
k bunkru se dá dostat autem
Váš postřeh:

Zpět na hlavní stránku

NAVRCHOLU.cz