úseky:

Doplnění lokality k objektu
K-S-53b "Nad řekou"

Detail srubu K-S-53b "Nad řekou"
Cílem nově pojatého seznamu těžkých objektů Odra - Krkonoše je aktualizace postupně zastaravájících údajů o jednotlivých objektech čs. pohraničního opevnění. Proto vítáme váš zájem aktualizovat detail srubu K-S-53b "Nad řekou". V současné době jsou možné tři formy aktualizace:
Doplnění lokality jako možnost, kterou jste si vybrali, nám velice pomůže v našem snažení podávat co nejaktuálnější spektrum informací. Pakliže máte i nějaké další doplňující informace k objektu K-S-53b "Nad řekou" a jeho okolí, informujte naši podporu na .

Jméno:
Mail:
Lokalita - nepříliš dlouhý popis nejkrstší přístupové cesty k objektu, popř. cesty delší ovšem s nějakou přírodní či kulturní památkou, vyhlídkou či rozhlednou. Možné je se zmínit i o nějaké zajímavosti v okolí. Vítán je obecnější styl (není výhodné psát o tom, že cesta k objektu byla plná kopřiv, když se zimní návštěvník místo s kopřivami shledá se sněhem), aby popis lokality bylo co nejdéle aktuální. Při sestavování lokality je možné čerpat z postřehů - vyberte ovšem ty obecnější informace.

Původní lokalita objektu K-S-53b "Nad řekou":
(při vkládání je možné použít html tagů)

Zpět na hlavní stránku

NAVRCHOLU.cz