úseky:

Doplnění lokality k objektu
N-S-79 "Hrobka"

Detail srubu N-S-79 "Hrobka"
Cílem nově pojatého seznamu těžkých objektů Odra - Krkonoše je aktualizace postupně zastaravájících údajů o jednotlivých objektech čs. pohraničního opevnění. Proto vítáme váš zájem aktualizovat detail srubu N-S-79 "Hrobka". V současné době jsou možné tři formy aktualizace:
Doplnění lokality jako možnost, kterou jste si vybrali, nám velice pomůže v našem snažení podávat co nejaktuálnější spektrum informací. Pakliže máte i nějaké další doplňující informace k objektu N-S-79 "Hrobka" a jeho okolí, informujte naši podporu na .

Jméno:
Mail:
Lokalita - nepříliš dlouhý popis nejkrstší přístupové cesty k objektu, popř. cesty delší ovšem s nějakou přírodní či kulturní památkou, vyhlídkou či rozhlednou. Možné je se zmínit i o nějaké zajímavosti v okolí. Vítán je obecnější styl (není výhodné psát o tom, že cesta k objektu byla plná kopřiv, když se zimní návštěvník místo s kopřivami shledá se sněhem), aby popis lokality bylo co nejdéle aktuální. Při sestavování lokality je možné čerpat z postřehů - vyberte ovšem ty obecnější informace.

Původní lokalita objektu N-S-79 "Hrobka":
(při vkládání je možné použít html tagů)

Zpět na hlavní stránku

NAVRCHOLU.cz