USAREUR(cz) Integrated Services Our Facebook page USAREUR(cz) Official website Photos E-mail us

E Co., 3rd BattalionE Company (Support), 3rd Battalion, 75th Ranger Regiment

Jedná se o nedílnou součást 2/A/3-75 RGR. Voják, který neprojde přijímacím testem RIP (Ranger Indoctrination Program) je převelen právě do roty E, kde čeká na další možnost absolvování RIPu, obvykle další rok.

Příslušnici roty E bývají běžně začleněni do struktury 2/A/3-75 RGR, v závislosti na potřebě jednotlivých velitelů družstev. A pouze příležitostně jsou využíváni k zabezpečovacím úkolům.

V rotě E může voják sloužit nekonečně dlouhou dobu, ale je mu zastaven služební postup a nemá nárok nosit insignie jednotky (scroll, baret), proto je snahou každého vojáka se co nejdříve dostat do 2. čety.

Takto využitá rota E neodpovídá realitě, protože i v reálné rotě E musejí vojáci projít RIPem, i když v době aktivace rot E byl pouze zkrácený. V našem pojetí se však jedná spíše o formální záležitost, o odlišení Rangerů od rippies (voják čekající na absolvování nebo právě absolvující RIP).


Hot Topics

Pro další informace jak se stát členem A Company, 3rd Ranger Battalion, klikni na tento odkaz:


Mission

2nd Platoon, A Company, 3rd Ranger Battalion se snaží věrně napodobovat svoji reálnou předlohu a to jak vzhledem, tak i činností.


Last Action

FTX Veselí, Veselský chlum
25.11. - 27.11.2017

Jednotkou velice oblíbené tradiční FTX.