zpět obsah Military

Military in English

Military

  MENU

VZKAZY ONLINE

Úvodní stránka
Vzkazy online
Inzerce
Naše aukce
Supervelká databáze military odkazů

Tiskové zprávy
Válečné hry a simulace
Stránky o Armádě ČR

Zbraně a technika
   - americká
   - britská
   - česká
   - čínská
   - dánská
   - francouzská
   - indická
   - italská
   - izraelská
   - jihoafrická
   - korejská
   - německá
   - ruská
   - slovenská
   - španělská
   - švédská
   - taiwanská
   - thajská
   - letiště, muzea
   - mezinárodní projekty
   - lodě ve II. světové válce
   - tanky ve II. světové válce
   - zbraně hromadného ničení
   - pohraniční opevnění
   - speciální jednotky
   - terorismus
   - recenze literatury
   - recenze na plastikové modely
Zajímavé články
   - Vražda ml. seržanta Nikolova
   - Válka Salvador-Honduras
   - Zbrane Bull-Pup
Vaše subweby
   - 3/75th Ranger Regiment (CZ)
   Československé pohraniční opevnění


Další naše články
   - Military aviation abbreviation
   - AirShow Čáslav 2005
   - Bojové letouny mimo hlavní země
   - Cvičení v metru 2005
   - Severoatlantická smlouva (1949)
   - Poříčanský Odstřelovač 2002
   - Poříčanský Odstřelovač 2003
   - Paintball Kytlice 2003
   - Poznámky z návštěvy Pentagonu
   - Terminologie vojenských pilotů
   - Optická neviditelnost
   - Sibiř 1969

Naše bannery

 

Kontrolní pole: výsledek výpočtu 3 krát 3  

Pokud chcete, můžete začít používat nové diskusní fórum. Robert

Počet záznamů: 2509    Stránka: 1/126    další stránka >>

 Zápis z 20.1.2018 21:40:42
Michal

to je cítit. Jen blábolí a snaží se strhnout diskuzi

MMM

 Zápis z 20.1.2018 21:21:01
USA jsou nejvetsi spojenec kurdu a kaslou na ne.....
Marek

 Zápis z 20.1.2018 20:27:03
Laco nestojí o naše argumenty... je to placenej ovlivnovač diskuzí..

Michal

 Zápis z 20.1.2018 19:52:17
Jsem se Laca ptal jestli mu nevadilo ze Havel pil a kouril, ale evidentne ne jinak by odpovedel. Ale na Zemanovi mu to vadi.
Marek

 Zápis z 20.1.2018 16:46:30
laco, ty jsi vůl.
Jerry

 Zápis z 20.1.2018 14:43:10
Laco,

Pan Zeman neplní ani přímo ani nepřímo žádné úkoly pana Putina. To je ten Vaš omyl . , Máte snad nějaký důkaz? Ne to jsou jen choré hlavy smýšlející proti Zemanovi, který se neklaní Evropskému Establišmentu.

Já myslím že Zemana nemůžou mít rádi ani mimozemšťani, ne?

O žádných ruských muslimech nic nevím a Čině lezou do prdele všichni, mimo obdivovatelů Dalajlámy.

Vy neodpovídáte na žádnou reálnou informaci, pořád tady konstruujete ty své dogata a paradigmy Kavárny. Zatímco Vaše myšlenky jsou plné nenávisti a demagogie. V tom je potíž s vámi komunikovat, pro vás je všechno dobré nebo zlé. Co je zlé démonizujete. Jste člověk ovlivněný negací.

Poslední odstavec Laca, odpovídám:
Vidíte, já bych zase chtěl, aby tento stát nebyl daňovým peklem, kde se lidem nekradou firmy, majetky a chtěl bych právní stát. Bohužel v něm nežijeme. Kdo za to může, v tom se neshodneme.

Kráčíme mílovými kroky do Totality, s Drahošem ty kroky budou 7 mílové. Stačí se podívat na utahování šroubů a kreace její akcelerace.

Připadáte mi jako svědci Jehovovi. Ti jsou taky přesvědčeni o své vlastní pravdě, aniž by si uvědomili, že tu pravdu jim nepřímo vnutili jiní lidé. Proč asi, aby z nich pak měli užitečné idioty.
Vždy přece jde jen o úhel pohledu, ale chápu že Vy asi nechcete být disidentem v té vaší kavárenské sektě ANTIZEMANA.

Mějte se hezky. Zkuste se na to dívat z té leší stránky.

MMM

 Zápis z 20.1.2018 10:41:42
MIchal ten srál Okupace,přenechám takovým znalcům a odborníkům jako jste Vy a Vám podobným.Váš názor je zrcadlem myšlení účastníků, tvořících jistý, doufám že ne reprentativní vzorek. Ukazuje se, jak hlubokou ránu totalita v hlavách lidí udělala. A co horšího: vůbec si toho nejsou vědomi.

Laco

 Zápis z 20.1.2018 10:37:00
MMM,ještě se znovu ptám,jaký přínos pro své země měli přestárlí presidenti Pétain a Hácha-oba byli ve vleku A.Hitlera a Váš obdivovatel M.Zeman je zase ve vleku Nejedlého,Mlýnáře a Ti plní úkoly pana Putina.Zkuzte si nastudovat kdo platí pana Nejedlého a proč p.Mlynář nedostal bezpečnostní prověrku?
Ruské muslimy pan M.Zeman vítá a čínské agresivní komunisty také!To chápu to jste velice spokojeni.
Dle Vašeho článku je vidět, jak si představujete Vy a Zeman službu vlasti a lidem. Normální komunistický papaláš je to, stejně tak ten jeho dream team. Výhodičky, dojit erár co to jde ( viz bydlení Mynáře za státní, i když má kousek dál velký dům atd., mraky aut s modrým majákem - aby bylo vidět, že prijel car)Jak jim to můžou pořád lidé tak baštit?

A Já se ptám chci tak moc, když bych rad normálního prezidenta, který nepotřebuje 15 aut, zastavit dopravu, dary v každém kraji a sultánské manýry? Chci tak moc, aby bylo jasné, že jako premiér, ministr, poslanec, nemá dojit státní, ale sloužit lidem? Být vzorem! Když to jde, tak chodit, ne všude jezdit. Když to jde, tak používat moderní technologie, šetřit přírodu, používat vlak a tak dále ....


Laco

 Zápis z 19.1.2018 18:28:18
Laco nechceš s epodívat na srál Okupace?

https://www.csfd.cz/film/32271-okupace/prehled/

Jsou již dvě serie..Tam uvidíte politiky a instituce EU, včetně kývačů.

MIchal

 Zápis z 19.1.2018 17:59:51
marek:

ano, nepochopil jsi rozvinutou větu. To mně nepřekvapuje.

peča

 Zápis z 19.1.2018 16:24:57
Laco,

volby jsou zatím svobodné, můžete volit toho, koho se vám přece zlíbí. Já poslušnou opičku Evropských leaderů volit nebudu. Vím o co jde a tento pan Fíkus je jejich hráč, se kterým nesouhlasím i kdyby byl ZLATOÚSTÝ

Tato země je NAŠE, nenechme si ji vzít lidmi ANTIZEMAN a jejich užitečným přisluhovačem Drahošem, s jeho falešnými brýlemi, cvičeným krčním kývačem na imigranty a hodnoty, které nám historie ukázala, že jsou jako HOVNOTY nikoli hodnoty, viz spolehání na spojence Mnichovské zrady.
Byl to bohužel SSSR, který nás osvobodil od nacistické nadvlády. Na to blbci zapomínají a kříčí o bezpečnosti v NATO

VŠEM ...
dobře si přečtěte Lacův příspěvek, na něm jasně uvidíte ty NESMYSLNÉ ARGUMENTY ANTIZEMANŮ. Ten démonický mýtus.

1. Laco píše: protože bych skutečně rád slyšel od někoho rozumného, proč si myslí, že by se prezidentem na příštích pět let měl stát člověk, který chátrá ze dne na den.

MMM odpovídá: Já nikoho rozumného neznám, který by si nemyslel, že KAŽDÝ člověk nechátrá. Pro ANTIZEMANY chátrá jen Zeman, Drahoš pro ně kvete.

2. Laco tvrdí: který naprosto zjevně nebude schopen svůj úřad zastávat za půl roku, natož třeba za roky dva.

MMM odpovídá: Naprosto zjevně pouze pro ANTIZEMANY a pro P.R. jejich demagogie. Normální lidé počkají a nenechají se unášet slabomyslnými manipulacemi.

3. Laco: Když si mám vybrat mezi akademikem, karbaníkem a alkoholikem, tak beru akademika. Volíte ho, protože Vás reprezentuje. Nás ostatní ne, my ho nechceme.

MMM: Když si mám vybrat mezi vlastnecem a zrádcem, nebo mezi člověkem, pro kterého je důležitá role našeho národa a služba jemu a prodejným fíkusem, jistě si nevyberu špatně tu druhou možnost, Vy ANO. My NE.
Nepotřebuji mít za prezidenta vítěze v lezení do zádele Evropským leaderům rozhodujících o nás bez nás.
Na to je pan president Zeman páteřním, skvělým a charakterním člověkem, který nebude se klanět ani kývat zániku naší vlastni.

4. Laco píše: Proto je vám senilní a rolhaný notorický alkoholik tak blízký a vašemu rudému srdci milý.

Vidíte tu DEMAGOGII? Mému Rudému srdci! Ano PROLHANÍ HLUPÁCI se nezmůžou na nic jiného, než voliče Zemana častovat Rudou.

V tom je ta Vaše idiocie. Pro toto lhaní, váš život ve lži, nebudu s vámi nikdy souhlasit. Je to vaše volba, klidně se obelhávejte stárnoucím, senilním alkoholikem, protože Vám nic jiného nezbývá. Ten Váš šašek jak píšete honosně - Akademik není totiž politik, je to jen LOUTKA, která má být protlačena, protože stejně bude jen FÍKUSEM. To nebude náš prezident. To bude KÝVAČ a VÝTAČ.

Takového tady rozhodně nechceme. Chceme prezidenta rázného a jasného. Toto je NAŠE země a proto presidente Zemane zvítězte nad touto prolhanou bandou KLIKY kavárenských idiotů, která naši zemi chce ztratit někde v cizích zájmech, pochybné bezpečnostní nebo ekonomické unie, která ale není unií pro nás, ale zájmy cizí na našem území ...

MMM

 Zápis z 19.1.2018 15:40:48
Peča
né Turecko, pouze ty pohraniční jednotky, které střílí na ty kurdy. Očekávám, že USA bude chránit své spojence tak jak to vždycky hrdě říká......

jinak jsem to nepochopil, nejdříve napíšeš, že AV je na rozdíl od VŠ institut inteligence a pak píšeš, že Drahoš není
Marek

 Zápis z 19.1.2018 15:15:58
Marek:

Jako že by USA napadly Turecko? Přeskočilo ti?

peča

 Zápis z 19.1.2018 15:15:16
Marku:

říci v Praze, že jsi Zemanovec, podtrhuje tvoji inteligenci :-)

Buď v klidu, zbytek republiky ti toho zemana zvolí ;-)

Laco:
Mám jen jeden důvod. Stejně jako při minulé volbě se totiž volí ze dvou zel. A vidina, že Prezident v půlce funkčního období chcípne a před tím stihne zvednout pětkrát pražské kavárně mandle, je nesrovnatelně menší zlo, než ta loutka pražské kavárny a bůh ví jakých oligarchů.

Mimochodem, Drahoše jsem slyšel mluvit a podruhé v mém životě dostal názor, že Akademie věd je na rozdíl od vysokých škol opravdu institut chytrých a vzdělaných lidí, KO. Poprvé jsem to zažil, když jsem slyšel mluvit píču Dvořákovou.

Pokud takoví debilové mohou působit na Akademii věd a ještě ve vysokých funkcích, tak to vypovídá o této společnosti mnohem více, nežli Babiš a Zeman.

Uvědom si, že drahoš je loutka. Uměle stvořený panák, utvářený a šlechtěný tak, aby splnil jediní cíl - porazil Zemana. Problém je, že jeho IQ je tak nízké, že pokud otevře hubu v debatě, kde mu loutkaři nemohou vkládat slova do úst, odhalí jeho panáctví i běžný dělňas z kolbenky.

peča

 Zápis z 19.1.2018 13:17:30
Laco
jenže jestli Zeman bude žít či nebude žít další dva roky je pouhá spekulace a faul argument. Zeman zveřejnil jaké má zdrav. problémy a nic z toho nevyplývá že by trpěl závažnou nemocí.
Mám na tebe dotaz, že Havel chlastal, kouřil, díky tomu si odrovnal plíce a umřel, to ti nevadilo?

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2366323-turecka-armada-zahajila-utok-na-syrsky-afrin-ktery-kontroluji-kurdove
třeba zde by USA u mne získaly kredit, kdyby začaly bombardovat ty turecké pozice, které odstřelují kurdské milice které jsou spojenci USA. Udělají to? zřejmě né co
Marek

 Zápis z 19.1.2018 12:54:07
MMM,máte svou pravdu:Tato země je naše.Zeman,Mynář, Nejedlý, Putin.
Na rozdíl od Vás volím slušného, minulosti nezatíženého,kultivovaného člověka, který nelže a nepohrdá svými voliči.
Škoda, že mezi Zemanovými příznivci není ani jeden rozumný člověk, protože bych skutečně rád slyšel od někoho rozumného, proč si myslí, že by se prezidentem na příštích pět let měl stát člověk, který chátrá ze dne na den a který naprosto zjevně nebude schopen svůj úřad zastávat za půl roku, natož třeba za roky dva. A my ho máme zvolit na pět let a to nemalým nákladem, bavíme se o řádu miliard a zjevně si v případě Zemanova zvolení tuto taškařici zopakujeme za pár týdnů znovu. Když už nemá soudnost Zeman a jeho okolí, měli by ji mít voliči... Když si mám vybrat mezi akademikem, karbaníkem a alkoholikem, tak beru akademika. Volíte ho, protože Vás reprezentuje. Nás ostatní ne, my ho nechceme.
Akademik a ještě k tomu fyzikální chemik je pro vás kované něco tak nepochopitelného a odporného, protože nepochopíte, že někdo může myslet na něco jiného než na chlast,
Proto je vám senilní a rolhaný notorický alkoholik tak blízký a vašemu rudému srdci milý. No tak je dnešní lékařství v lepší kondici... jenže pacienti stále umírají. Zám šedesátníky, co vypadají hůř než M.eman i devadesátníky co vypadají stejně jako M.Zeman (včetně duševních schopností). M.Zeman klidně může žít ještě pár dalších let, ale pro správu země nebude přínosem, ale pořádným závažím (jako třeba byl Pétain nebo Hácha loutkou v rukou jiných v letech 2.svět.války)
Osobně to vidím tak, že povinnosti té funkce jsou dnes pro M.Zemana spíše mučením než že by si je užíval. 5 let je hodně dlouhá doba.
Laco

 Zápis z 19.1.2018 12:38:22
MMM
je bohužel taková doba, že lidé jsou zmanipulovaní a dokonce i kvůli toho, že volíš někoho jiného tak to zachází do hodně osobních věcí. Prostě ve státní správě pracují i takový fanatici , na řadových nepolitických místech, který třeba zastávají názor že by nikdo levicovej neměl pracovat na úřadě. Je jich asi menšina ale jsou takoví.
Marek

 Zápis z 19.1.2018 11:52:33
Marek II

co očekáváš? Že ti někdo řekne: Bylo to tak? Bylo to jinak?

Add Zeman: Já děkuji osudu, že mi nechal shlédnout prezidentské debaty, kde bylo jasné, že všichni co tam seděli jsou UŽITEČNÍ IDIOTI a bylo jasné, že si mezi ně president Zeman sednout nepůjde.

Oni to OČIVIDNĚ neříkali přece občanům. Oni lezli do prdele přece ÚPLNĚ někomu jinému ... No, a to Zeman nedělá, ten se nemusí nikomu klanět a líbat jeho prsten.

Zmanipulovaná masa debilů, kteří podlehli manipulaci o zlém Rusku, které nechce se JINÝM podřídit, má svou kliku v Izraeli a to je voda, co je v Rusku drží nad vodou...

Je to pořád dokola

MMM

 Zápis z 19.1.2018 9:35:15
Já jsem někde slyšel, že se USA ptaly představitelů SSSR na takové množství armádní techniky u hranic ČSSR a bylo jim sděleno, že hodlají v ČSSR zasáhnout.
Druhá otázka byla jestli se zastaví na hranicích ČSSR, bylo řečeno дa, a na to následovala odpověď Это ваше дело.
poté údajně nastala dohoda o pokojném odchodu lidí, kteří ... no a na to už jsem slyšel těch názorů mnoho a rozdílných.

Je pravda, že v 1968-1969 odešlo z ČSSR mnoho lidí, takže nějaké přání USA o možnosti odejití lidí z ČSSR, kteří nesouhlasí bylo zjevně vyslyšeno, protože znám osobně člověka, který odešel ještě před rokem 1970 jako jeden úplně z posledních a pak se zavřeli vrátka.

Někdo tvrdí, že se mohlo jen Bratislavou, Mikulovem, D. Dvořištěm a Rozvadovem, on ale odešel Strážným a podle jeho slov tam bylo dalších asi 30 lidí s dětmi, říkal hrůza.

MMM

 Zápis z 19.1.2018 9:19:03
Peca
Diky. Kdysi jsme se tady o to v ramci politickych diskuzich bavili, ze tohle meli americane rusum rici ohledne nas a dali tak vlastne najevo, ze se do toho nehodlaji plest. Nekdo to tu kdysi rekl.

Jinak by jste neverili kolik fanatismu prinasi orezidentske volby. Ja kdyz jsem v praci prohlasil ze volim Zemana tak jsem defakto za vyvyrhela do konce doslo ke strkanicim. Vcera s jednim kamosem jsme se pohadali. Z nejakeho duvodu Zeman slusne receno je lidem dost trnem v oku a nenavistne se o nem bavi

Marek

Počet záznamů: 2509    Stránka: 1/126    další stránka >>


Military doporučuje tento army shop - zajímavá nabídka, seriozní a profesionální přístup majitele


Ceskoslovenske vojenstvi

Letecke motory 


Pokud najdete v článku chyby, pište autorovi článku. Jeho jméno je uvedeno v záhlaví či na konci stránky.

V případě jiných dotazů, nápadů nebo problémů,  napište mail sem

Copyright © 2018 All Rights Reserved

Bez písemného souhlasu autorů není dovoleno využívat zveřejněné informace ke komerčním účelům.


Naše další stránky: Agile Factory | Experio | Beatles