zpět obsah Military

Military in English

Military

  MENU

VZKAZY ONLINE

Úvodní stránka
Vzkazy online
Inzerce
Naše aukce
Supervelká databáze military odkazů

Tiskové zprávy
Válečné hry a simulace
Stránky o Armádě ČR

Zbraně a technika
   - americká
   - britská
   - česká
   - čínská
   - dánská
   - francouzská
   - indická
   - italská
   - izraelská
   - jihoafrická
   - korejská
   - německá
   - ruská
   - slovenská
   - španělská
   - švédská
   - taiwanská
   - thajská
   - letiště, muzea
   - mezinárodní projekty
   - lodě ve II. světové válce
   - tanky ve II. světové válce
   - zbraně hromadného ničení
   - pohraniční opevnění
   - speciální jednotky
   - terorismus
   - recenze literatury
   - recenze na plastikové modely
Zajímavé články
   - Vražda ml. seržanta Nikolova
   - Válka Salvador-Honduras
   - Zbrane Bull-Pup
Vaše subweby
   - 3/75th Ranger Regiment (CZ)
   Československé pohraniční opevnění


Další naše články
   - Military aviation abbreviation
   - AirShow Čáslav 2005
   - Bojové letouny mimo hlavní země
   - Cvičení v metru 2005
   - Severoatlantická smlouva (1949)
   - Poříčanský Odstřelovač 2002
   - Poříčanský Odstřelovač 2003
   - Paintball Kytlice 2003
   - Poznámky z návštěvy Pentagonu
   - Terminologie vojenských pilotů
   - Optická neviditelnost
   - Sibiř 1969

Naše bannery

 

Kontrolní pole: výsledek výpočtu 3 krát 3  

Pokud chcete, můžete začít používat nové diskusní fórum. Robert

Počet záznamů: 2488    Stránka: 4/125    << předchozí stránka    další stránka >>

 Zápis z 11.1.2018 12:19:08
jinak rusové udělali rozhodnutí, že za dva roky začnou stavět 2 vrtulníkové letadlové lodět, do roku 2026 chtějí mít 2 v provozu.
Marek

 Zápis z 11.1.2018 12:17:26
jinak Trump mně spíše zklamal, je otázka zda nakonec by nebyla lepší někdo z demokratů. Třeba ohledně Assange neudělal nic přitom ve volbách ho chválil protože Assange šel proti CIA, kterou Trump také nemusí. Nicméně CIA chce Assange stále dostat do vězení. Podle CIA je Assange diktátor - protože zvěřejnil špinavé praktiky CIA.
Jinak i v USA docházelo k pronásledování svých občanů i USA takovou historii mají a když tam pak jsou nějaké demonstrace jako occupy wallstreet tak je pak řežou hlava nehlava tak jako to nedávno udělali Španělé kvůli nepokoji v souvislosti s Katalánskem. A USA neřekli proti tomu násilí ani slovo.....nenamlouvejme si, že USA se ke svým občanům chovala nějak lépe než Rusko ke svým. Ostatně v RUsku podle veřejného mínění lidé nikterak neodsuzují Stalina či Lenina.
Marek

 Zápis z 11.1.2018 11:03:54
radekV
taky jsem si to o těch půjčkách myslel. Až jsem se seznámil se současnou přítelkou. Ta si vzala půjčku 70 000. půlku splatila a pak jí sklátila roztroušená skleroza. Skoro rok nechodila, přišla o práci a skoro nebyla schopna komunikovat. Staral se o ní 12 syn. Banka mezitím prodala pohledávku spekulantům, kteří si jí přeprodávali mezi sebou. A jejich *úkonama* narostl dluh na 250 000. Musela požádat o osobní bankrot, aby jí dluhy přestali narůstat. Ted splácí 12 000 měsíčně a zbejvá jí asi 5000. Z těch 12 000 ale jde 1200 insolvenčnímu správci. Ještě to bude rok platit a modlí se, aby jí zase nemoc nesklátila.
Tož asi tak.
jerry

 Zápis z 11.1.2018 8:30:43
Laco seš mistr ve vytrhávání z kontextu.

Co bylo před tím než tam komunisti vlezly? Co ti říká kolonialismus? Víš proč vlezlo sssr do severního vietnamu? Hočimina podrazili USA atd.., Kuba měla a má jedno z nejlepích zdravotnictví na světě, ale ekonomicky jí nezničil sovětský svaz, ale západní sankce, stejně jako jiné země, třeba Lybiji, Jordánsko.. Podívej se jaký je blahobit třeba v Mexiku. Co kauza panama?

Michal

 Zápis z 11.1.2018 8:30:37
Jde o to, že špatné věci v USA dělají, pak téměř vždy odhalí a občas trestají. V Rusku je jen dělají. Rusko se snaží ovlivňovat ostatní (i při volbách), dělají to, nebo by měli dělat všichni, v oblastech, které jsou pro ně důležité. Rusko se snaží, Čína si svět kupuje, USA nechtějí ztratit všechno, co zatím získali. Mně pořád přijde jako nejlepší USA (Obama špatný, Trump to zlepšuje) - když si shrneme, jak se každá z těch tří chovala v posledních 100 letech ke svým občanům. Hypotéku si každý vybírá podle svého rozumu, a ti rozumní neúspěšní v případě problémů většinou přijdou jen o to, na co si půjčili (nebylo to jejich). Ti hloupí vyráží půjčku horší půjčkou, snaží se schovat před problémy a to pak vede k průserům. Platilo a bude platit, že většinou je každý svého štěstí strůjce. Radek V.

 Zápis z 11.1.2018 0:31:09
Laco
líbí se mi jak si dokážeš omluvit USA, že když něco dělá špatně, tak se vlastně nic neděje, protože to dělají i jiní. Jinak Snowden ani ten zakladatel wikileaks se nemohou vrátit do své vlasti, protože kromě mučení, by je zřejmě čekal doživotní trest....ale co si dá čekat od rusofoba jako jsi ty, do téhle diskuze kdo děla horší věci se nenechám zatáhnout. Jinak lidé se také dostanou do bídy, když přestanou zplácet doživotní hypotéku a je jim zabaven majetek, což je běžný jev, který se v kapitalismu děje.
Marek

 Zápis z 10.1.2018 20:48:24
Michale zkuste si prostudovat http://paktystalinashitlerem.wz.cz.A to od vzniku SSSR u běhlo cca 20 let.
Ve20 století vlezl komunista do skoro 100 zemí světa ,zanechal skrze krvavé revoluce desítky milionů obětí,dodnes to jsou po většinou diktatury nebo chudé země a svým ekonomickým diletantismem je nechal zkrachovat ,nebo periodicky bojovat na hraně chudáků.. Se Sovětským svazem,přišla bída na zem,ještě jsem nenašel zemi,kde vsoupil SSSR,nebo Rusko a země by ekonomicky rostla!!
Všude to dopadlo stejně. Přes vraždy, obrovské zlodějny na vlastních občanech, zabavování zahraničního kapitálu a oblíbené měnové reformy, kterými vlastně okradou veškeré obyvatelstvo, je to pořád stejná tlupa levicových gaunerů, kteří všude zkrachovali a uvrhli i relativně bohaté stády, do ekonomického krach.Ještě jsem neviděl zemi, kde Rusové vnucovali svojí totalitu, aby to danou zemi nestálo bídu a utrpení. Pokud některý ze zastánců tohoto impéria takovou zemi zná, rád se nechám poučit. Je třeba si uvědomit jednu pravdu:Rusko neosvobozuje,Rusko pouze obsazuje.Je vidět,že Vám ke spokojenosti,stačí zakřičet Putin?? I Lavrov?? геро́й челове́к :- Poslední případ Venezuela.Demokracie ze své podstaty neumožňuje výrazné zatajování a podvádění veřejnosti narozdil od totalitních režimů. Ale klidně si můžete věřit, čemu chcete.
Amerika je otevřená společnost, což je zároveň příčina toho, že je objektem nenávisti po celém světě. Ano, CIA organizovala politické převraty a nebylo to hezké. Ale vždycky se našel novinář, ex-agent nebo vyšetřovatel, který to vynesl na světlo a pak se o tom napsaly hory knih. Žádná tajemství nezůstala tajemstvím dlouho. KGB dělala to samé, ale moc se o tom neví a kdyby o tom chtěl někdo v Rusku napsat, byl by mrtvý dřív než by rozbalil psací stroj.
Ano, NSA odposlouchává digitální komunikaci a nikomu se to moc nelíbí, když se to teď ví. Ale znamená to, že FSB komunikaci neodposlouchává, nebo Mossad či čínská rozvědka? Samozřejmě že to dělají, pravděpodobně ještě intenzivněji. Jen o tom nevíme.
Stejně tak vojáci USA. Tragickým selháním vybombardovali nemocnici a jsou za nepřítele lidstva. Nicméně od první chvíle přiznali, že se to stalo a teď budou platit odškodné a soudit se s pozůstalými. Rusko bombarduje města a vesnice v Sýrii, denně se objevují nové fotky mrtvých civilistů, ale v Rusku není nikdo, kdo by to zveřejnil. Naopak Kreml lže, i když je přichycen při lži.
Víte, jak skončil bývalý agent FSB Litviněnko, když si pustil hubu na špacír a předal informace o vraždě novinářky Politkovské?

Laco

 Zápis z 10.1.2018 19:25:07
Rusko se ve stále větší míře vměšuje do záležitostí evropských zemí a volební procesy v Británii, Francii a Německu se údajně staly terčem hackerů, internetových trollů a extremistických politických skupin podporovaných Moskvou. Tvrdí to zpráva skupiny amerických demokratických senátorů, o níž dnes informovala agentura AP.Zpráva, která je založena na informacích z veřejných zdrojů a na sděleních zahraničních diplomatů a vládních činitelů, mapuje ruské vměšování v devatenácti evropských státech.
Dokument podle AP podává bezútěšný pohled na evropské státy vystavené ruskému vlivu. Upozorňuje na léta kybernetických útoků, dezinformací, tajných operací v sociálních sítích, financování marginálních politických skupin, korupce a dokonce vražedných útoků a vojenských operací, které destabilizovaly rodící se demokratické režimy na Ukrajině a v Gruzii.
Dokonce volby ve státech jako Británie, Francie a Německo se údajně staly terčem Moskvy, píše se ve zprávě. Menší země, jako Finsko a Estonsko, reagovaly na podobné vměšování rychle a často efektivně.
Rusko u nas volby ovlivnovat nemusí zbytečně by mělo náklady,,,,od toho ma své české agenty STB-KGB na těch nejvyšších místech.,,,,

 Zápis z 10.1.2018 18:54:33
Laco, když už jsme u toho, tak jako znalec dob minulích nám určitě řekneš jak si USA počínali v Jižní Americe. A určitě je zajímavé období před vstupem Japonska do války...

Michal

 Zápis z 10.1.2018 12:40:04
Laco
to jsou jenom žvásty, taháš sem historii. Zajímavé je, že USA vyhrožují dnes a denně a tebe to vůbec nepobuřuje. Stále jsem ale nepochopil, komu dnes konkrétně Rusko vyhrožuje, jak Rusko dnes vyhrožuje západu a přitom by důvod mělo a nedivil bych se kdyby to dělalo. Je vidět, že jsi v RUsku nebyl, jinak bys takhle nemluvil. Já tam byl za poslední 2 roky 3x tak na rozdíl od tebe mohu posoudit jak to tam vypadá, jak se tam žije.

Tajný americký satelit Zuma stál zřejmě nejméně jednu miliardu dolarů – výrobce Northrop Grumman, satelit je zřejmě už v moři. Tak to jsou vážně borci vyhodit do hajzlu 1 mld. USD.

jinak Rusové zveřejnili info jak to bylo s útokem 13 bezpilotních letadel na jejich základny v Syrii. O 7 z nich se postaral Pantcíř, nad 6 z nich převzali kontrolu, přičemž 3 z nich kontrolovaně přistáli, 3 při dopadu na zem vybuchly.
Marek

 Zápis z 10.1.2018 11:59:30
marek
souhlasím s tebou. Rusko nevyhrožuje. Naopak se drží dost zpátky na ty svinárny co mu provádí. A stále říkají naši *partneři*, i když ví, že USA jde jen o zničení Ruska.

Laco
Pokud si uděláš statistiku kolik zemí za posledních 70 let napadlo USA a kolik zemí napadlo Rusko, tak ten nepoměr je dost zásadní. A pokud bys k tomu přihodil zabité lidi, zničené domy, infrastrukturu, průmysl, tak USA vedou.

I v tom Afgánistánu co nepostavili rusové ( tunely, silnice a pod), tak by to nepostavil nikdo a vozili by tam zboží furt na oslech. Nějak nevím, co kde vybudovali amíci)
Jerry

 Zápis z 10.1.2018 11:34:20
Laco,

mě fakt žádnej Stalin, Hitler ani Napoleon fakt ... nezajímá. Ani mě nezajímají žádní komunisti, protože jen otočili kabát.

Mě ani Vás žádnej Putin ani Lavrov NEOHORŽUJÍ, a tím nemám důvod se bát a nakupovat zbraně od výrobců z NATO.

Užiteční idioti pochlebují hodnotám, nad kterými si kladu otázku QUI BONO. Odpovědí je jejich kapsa.

NIC VÍC pane, NIC VÍC. Kauzy jako Pandur nebo Gripen jasně ukázaly, že jde jen o namaštění kapes těch zástupců zastupitelské demokracie.

Jestli jsme před rokem 1989 nežili ve svobodném světě, tak dnes v něm nežijeme tuplem a bavit se o Lavrovovi nebo Putinovi považuji za odvádění pozornosti od novodobé Totality.

Pěkný den bez Komunistů, Globalistů, EUhujerů, Výtačů, Kývačů a všech dobroserných organizací, s jejich šipkami na silnici, nebo zahnutými okurkami.

MMM

 Zápis z 10.1.2018 11:11:20
MMM,je třeba si uvědomit,že soudruh Stalin nikdy neodpustil Hitlerovi a Musolinimu,že ho nepozvali do Mnichova.
…“ V projevu poslance KSČ Václava Kopeckého v poslanecké sněmovně 27. 3. 1931 se uvádělo: „My, čeští komunisté, … prohlašujeme…, že budeme do poslední konsekvence hájit a prosazovat …. právo k sebeurčení až po oddělení části německého národa utiskované českým imperialismem. Dále prohlašujeme, že se stejnou rozhodností budeme chránit a prosazovat právo na to, aby se všechny části německého národa sjednotily vjednom státě…“ Myslel tím i rakouské Němce, byl tedy pro anšlus Rakouska k Německu.

Komunistická strana mimochodem nepožadovala pouze zrovnoprávnění Sudetoněmců v Československu, nýbrž jim ponechávala taktéž právo na eventuální odtržení od československého státu. Dokonce i komunistická centrála v Moskvě se zajímala o nespravedlivé národnostní poměry v Československu. „Komunistická internacionála“ v Moskvě odsoudila ČSR kvůli nedbání práva sebeurčení a přiznávala Sudetoněmcům právo k rozchodu s tímto státem. 5. sjezd Kominterny (vedoucí orgán všech komunistických stran v letech 1919-1934) se v červnu 1923 důrazně přihlásil k právu na sebeurčení Sudetoněmců. Generální tajemník Kominterny Manuilskij dokonce řekl: „Československý stát anektoval německé průmyslové oblasti s 3,7 milióny německých lidí… V závěrečném ustanovení se komunistické straně Československa udělil úkol, aby proklamovala právo na sebeurčení národů žijících v ČSR „včetně práva se od sebe oddělit“. Tak vysoký počet příslušníků německé menšiny na území Československa neuváděli ani sudetští Němci.
O osm let později padaly na 6. stranickém sjezdu KSČ (10. března 1931) teze proklamující boj „za sebeurčení národů až po oddělení od státu“, „proti obligatornímu státnímu jazyku, proti zpátečnickým jazykovým zákonům a boj za svobodné používání nečeských jazyků v úředním styku a ve veřejném životě…, proti čistce státního aparátu a státních podniků od příslušníků utlačovaných národů, proti nacionálnímu útlaku v armádě …, boj proti podvodu s heslem „autonomie“ … v německé části Čech…“ a „boj proti imperialistickému podvodu s československou státní ideou…“ Zde máte lží různých užitečných idiotů, kteří nám povídalí jak je nám bezpečno z pohledu kmunistů a SSSR.Výsledek-společné napadení v záři 1939 Plska a Německem a SSSR a výsledek 2.světová válka.
A teď si MMM vzpoměňte co hlásají pánové Lavrov a Putin.
Ten, kdo přidává zeleň jaru, červeň podzimu a purpur mladým rtům, vytváří ošklivost, protože lže.

Méně studovat pro ruské weby a více studovat historii.

Laco

 Zápis z 10.1.2018 10:51:15
Marku na rozdíl od Vás jsem už dosti stár,abych věděl,že když Vás Rus pozdraví ,,dobrý den podívejte se raději z okna, zda neprší.. Po těch jejich soustavných lžích bych si to vyložil jako ,,jdeme na pobaltí :-)Jak je to dlouho, co rusáci vyhrožovali Finsku, Švédsku a Dánsku jaderným útokem?
Viz Česká republika:
Prokremelský ruský podnikatel Konstantin Malofejev, který je na sankčním seznamu Evropské unie, zprostředkovaně financuje demonstrace proti Západu a Severoatlantické alianci v Česku, na Slovensku, v Polsku nebo v Maďarsku. Uvedl to investigativní pořad Frontal 21 německé veřejnoprávní televize ZDF, který má k dispozici tisíce uniklých e-mailů.
V Česku podle pořadu Frontal 21 podporuje Usovskij na jedné straně komunisty a na druhé neonacisty. Co obě skupiny spojuje, je nacionalismus a blízkost politice (ruského prezidenta Vladimira) Putina, konstatují reportéři
Co se týče významu ČR pro Rusko. Nevím, kde se bere ta pohádková a infantilní představa, že ČR je pro Rusy něco více než hloubková obrana, jedna figurka na šachovnici. Jak můžete svět vidět tak černobíle? Na jedné straně přisuzuje Západu ďábelské vlastnosti, a to i proti naprosto jasnému pozorování, že se mám tak dobře, jako nikdy předtím, a na druhé straně Rusku nějaké pohádkové výjimečné vlastnosti bohatýra.
Když už prosím o trochu soudnosti a uvědomit si, že něco jako souboj dobra se zlem neexistuje.
To jsou spasitelé,co neumí ani spasit Sebe.. Rusko je téměř Evropské jen kolem Moskvy a zbytek umrzl na začátku 20 století,70% Rusů žije pod hranicí jejich chudoby,vysoké procento bezdomovců a dokonce skoro 1% populace jsou bezďáči děti,nízký věk dožití a ohromná míra alkoholismu,ve světě spadá do žebříčku jako stát s téměř největší kriminalitou na světě i korupcí,HDP složené jen z rabování surovin a vyrábí jen věci zděděné po SSSR.. Vlastně na té úrovni umrzlo:-)
a pokud nebudeme souhlasit, vyhlásí nám zase válku, aby nám to osvobozování mohli dokázat.¨

Laco

 Zápis z 10.1.2018 10:42:59
Zápis z 9.1.2018 21:42:47

Drahý pane, mistře demagogie,

Tady nezněla otázka co by Putin dělal s Evropou, když by ji dobyl, asi by ji vyžral, ale tady byla položena myšlenka, že Ruská Letadlová loď by mohla být snadno potopena.

Není kým pane, a kdyby bylo, musel by za tento akt draze zaplatit.

Add Afgánistán. Kdybych já, nebo kdokoli zde přispívající byl generál s absolutní mocí, Afgánistán by dobyl za 30 dní. Bohužel, generálové plní vůli politiků a tak intervence v Afgánistánu byla vlastně HOVNEM.

Demagog uvádí: že je směšné že národ, který má méně obyvatel?
Pane demagog, tento (myšleno Ruský) národ, kdyby měl 500.000,- lidí tak může vyhrožovat celému světu, proč? protože 8.000 jaderných hlavic je víc, než 2 miliardy vojáků a 4 Evropy dohromady.

Zaplatˇpánůj že je to země která znamená minulé sotletí, století kapitalismu. Zatím vidíme ty idioty, kteří nám tu vládnou, jak nás chtějí mísit s bubáky, omezovat naše práva a to v duchu přebarvené nacistické předsatvy o novém otroku, ehm člověku.

Již jsem se odnaučil naslouchat lžím. Lžím různých užitečných idiotů, kteří nám povídají jak je nám bezpečno v NATO.
Naše demokracie se změnila v zastupitelskou diktaturu, která vládne proti lidem. Lidi okrádá aby si pak mohla dělat politiku proti nim.

Děkuji nechci.

Peča,

ano Polsko by bylo problém. Proto jsem nepsal 15 hodin, ale 15 dní. Pokud teda mám věřit tomu, že by 350 polských tanků T-72 mohlo bojovat s 3500 tanky T-72 Ruska. Nebo ty jejich 3 ponorky, nebo 100 letadel bojovalo s 1000 letadly Ruska.

Ano to je realita, Merkel by totiž byla dávno s Putinem domluvená, že se zastaví na Nysa - Odra.

Nebo máme věřit v důvěru zrádců Mnichovské zrady?

MMM

 Zápis z 10.1.2018 8:17:33
že Evropa a USA nic špatného Rusku nedělá?? Stando Blábole aspoň se podepiš pod těmahle kidama, které předvádíš tak směle na AN. Sankcionování Rusku je snad přátelský akt?? Nebo odstoupení od dodávky Mistralů je snad přátelský akt? Bojkotování, hazení překážek stavby novému plynovodu z Ruska je snad přátelský akt?
¨
Jinak ale nevšiml jsem si, že by Rusko zatím západu vyhrožovalo, což mně i překvapuje, nebo jsem snad přehlédl nějaké to vyhrožování?
Marek

 Zápis z 10.1.2018 0:17:02
MMM:

paradoxně by z celé EU dělalo při dobývání problém Polsko a jeho armáda. Má velmi seriozní výzbroj a na rozdíl od německých, francouzských nebo anglických sráčů, taky jasné odhodlání a drive proti Rusům.

Po dobytí Polska by ještě nějaký odpor kladl Bundeswehr a po jeho likvidaci by se zbytek sil západní evropy vzdal.

Samozřejmě velký problém by byly ostrovy jednotek USA. Ty by svou kůži zadarmo nedaly.

zápis 21:42:47
že západ Rusákům nic nedělá? Národ, myslíš Rusáky? Těch je v Rusku a okolí mnohem více než Francouzů a Němců. Pokud do Rusáků nebudeme počítat neruské národy Ruské Federace, pak nelze počítat těch 13 miliónů nefrancouzů ve francii a 9 miliónů neněmců (hlavně Turků) v německu. A hned máš ze 140 miliónů těch miliónů 120 ;-)

peča

 Zápis z 9.1.2018 21:42:47
MMM,jedna otázka zní.Pokud by Putin dobyl Evropu za 15.dní,co by pak s ní dělala jak by i ovládal??Výsledek by byl ten,že by dopadl jako jeho předchůdci.Cíař Vilém,Napoleon,Hitler,nebo Stalin s Brežněvem.Všichni skončili na smětišti dějin.Myslím si že Afghanistán byl pro ně poučení.
Navíc mi přijde směšné, když národ, který má méně obyvatel než Německo s Francií dohromady vyhrožuje Evropě a USA....notabene když jim tyto země vůbec nic špatného nedělají a rusáci jsou pro ně - stejně jako pro Číňany - zajímaví pouze jako dodavatel surovin.
Největší molodci všech dob: Stalin, Putin a Lenin.
Vítejte v zemi, kde zítra stále znamená minulé století...! ;)

 Zápis z 9.1.2018 19:04:17
Ten kdo by tu ruskou letadlovku potopil, ten by ji taky velmi rád zaplatil. Putin by si pak postavil těch letadlovek 5 a k nim koupil 300 letadel. Až tak vysoká by byla faktura za potopení ruské letadlové lodi.
Pokud by dlužník otálel se zaplacením, připsal by Putin do faktury i cenu za jednou nálož kterýáí by zničila hlavní město potopitele. K tomu ještě tu raketu, všechno na světě, i plat uklízečky, která tu raketu jen mžikem viděla.

Už si uvědomte, že Rusko by dobylo východní Evropu když moc, tak za 15 dní a ta by si ani NEŠKRTLA. Co se týká západní Evropy tak moc obav nějaké protiofenzívy nemám, nebo máte pocit, že by hrdinní němečtí Turci nebo francoužští Arabové by šli bojovat za cizí zem? Nešli.

Ruská letadlová loď je nedotknutelná.

MMM

 Zápis z 9.1.2018 18:10:25
https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=460027&sznu=QPgQ7AiePMZgig0y
tak tohle se US take nepovedlo....nejenom rusove maji problem s vynasenim druzic.
Sl. Anonym
Jak uz jsem napsal je to zbytecna ztrata casu zacit neco stavet az za 7 let, kdyz to mohu zacit stavet ted
Marek

Počet záznamů: 2488    Stránka: 4/125    << předchozí stránka    další stránka >>


Military doporučuje tento army shop - zajímavá nabídka, seriozní a profesionální přístup majitele


Ceskoslovenske vojenstvi

Letecke motory 


Pokud najdete v článku chyby, pište autorovi článku. Jeho jméno je uvedeno v záhlaví či na konci stránky.

V případě jiných dotazů, nápadů nebo problémů,  napište mail sem

Copyright © 2018 All Rights Reserved

Bez písemného souhlasu autorů není dovoleno využívat zveřejněné informace ke komerčním účelům.


Naše další stránky: Agile Factory | Experio | Beatles