Military

MILITARY - VZKAZYZadej výsledek, kolik je 3 krát 3  
    

19.4.2019 15:24:19
MMM:

Ten radar není zase taková mrdka. Prvně je to pešek a za druhé vznikal v době takových radarů, jako je Agat 9B-1388 kterej vidí Su-27 (15m2 RCS) na 100km daleko. Letadlová loď má RCS z boku asi tak 10000m2. Takže i když je to proti hladině, tak těch 200 kiláků to IMHO dá.

peča

19.4.2019 7:19:51
Nic ve zlým, ten 50 let starý radar má dosah 40 km?

MMM

19.4.2019 1:15:46
MMM:

Na cíl přece. Samozřejmě ne od začátku (radar má sice relativně velký, ale letadlovou loď IMHO na více jak 200 kiláků nenajde).

Mno sice 25 kousků Tu-142 není co bylo za SSSR, ale ten jich měl spíše stovku, nežli stovky. Ono se to prostě doplňuje. USA už taky nedrží na vodě 10 letadlovek, jak dokázali za studena. Dnes jsou rádi, když jim plují čtyři.

peča

18.4.2019 22:41:20
Jedna čumí --- kam čumí?

Jinak OK. Za dob SSSR bylo stovky TU-95 v námořní verzi.

MMM

18.4.2019 21:07:29
MMM:

Zak tvrdí 2 lotosy, 4 piony (jeden je ale určitě nefunkční, páč je 10 let starý). Upřímně, Piony jsou důležitější, Lotos je ELINT a komunikační a létá výše. Piony jsou radary, takže jsou fakt nízko a navíc nemají tak velký dosah. I v dohbách Legendy US-A (radarový) převažoval nad US-P (ELINT a komunikační) v poměru 3:1.

USA a RF měly dohodu o žádných protisatelitních zbraních. Takže to, že je nyní mají, je porušení.

CO se týče setřelování satelitů, pokud k tomu dojde, tak si půjdou i po OKO/SBIRS a v takovém případě počítám přijde ke slovu jaderná výměna.

Původní koncepce programu Granit bylo, že každá CSG bude mít stín v zaručeném dostřelu Granitů. Jakmile by se to začalo srát, tak by přes ZEVS poslal rozkaz Oscarům vystoupat do komunikační hloubky pro vypuštění satelitní bóje. Přes satelit by dostaly koordináty a detaily cílů. Pak odpal všech a Legenda by si Granity už navedla. Pokud by byla po odpalu Granitů znefunkčněna, nebyl by to už takový problém, viz režim jedna čumí, ostatní mlčí. CSG je historií a Oscar se může soustředit na likvidaci amerických SSN, které v oblasti budou a díky odpalu Granitů o Oscárkovi budou vědět.

V tomto tahaly americké letadlovky za kratší konec a je tomu tak dodnes, i když je jasné, že dnes už Oscárci nestínují (nebo alespoň ne všechno) anžto jich není dost a Lianna není Legenda (zatím).

peča

18.4.2019 19:53:20
Když bude válka, půjde srat všechno a bude se ničit stylem, který nepůjde tak rychle nahrazovat. USA i RF mají dohodu o 24 střelách proti satelitech, pokud již není zrušená.

Možná máš pravdu, ale Rusko potřebuje něco co poletí samo a těch pár P-700 možná stačí na to, co mají v daných podmínkách splnit. Zirkon se nebude vyrábět ne velkém, jak to bývalo za dob SSSR.

Právě možná mám asi špatné informace, protože moje informace hovoří o Lotos, Lotos a 1 Pion = 3 ks. Jiné hovoří o 4ks Lotos a 1 Pion vypuštěný letos.

Nevadí

MMM

18.4.2019 16:27:13
MMM:

Rusko má na orbitě funkční dva Lotosy a tři Piony. Letos poletí od každého jeden kus. Aby Liana fungovala, potřebuje jeden Lotos a dva Piony. Samozřejmě, aby měli 24/7 přehled o výskytu všech lodí NATO na celém světě, by potřebovali těch satelitů 5 krát tolik. Ale zde se bavíme o funkci pro lokalizování a navedení Granitů na cíl.

I bez externího navedení na cíl, je Onyx jen chudý příbuzný. Jeho systémy neobsahují REB ani pancéřované části ani sofistikovaný počítač. Za kompaktnost toho obětovala dost. Granit překoná až právě Zirkon, který sice nebude tak hmotný (i když jsou teorie, že kvůli němu je UKSK takový jaký je . při vyhození obdélníkových vložek odpalovače pojme tento až 1 tlustou střelu), ale díky obrovskému pokroku v elektronice bude chytřejší a kvůli nutnosti odolávat plazmě bude i pancéřovaný (ablativní ochrana má vlastnosti pancíře).

Onyx byl původně jen taková laciná náhražka pro méně sofistikované lodě a ponorky. I když samozřejmě stále by s ním mělo USN značné problémy a proti roji osmi by se neubránilo.

peča

18.4.2019 13:22:24
Jerry

než Škodivku kup si pětkovou řadu v 6 válci. 1,8/2,0 TSI? Nebuď blázen. Kalamity engine.

Za ty ceny ať jsou Mladí Bolehlaváci do prdele. Všimni si, že u VW si nemůžeš vybrat motor. Každý model a každá výbava má jakoby jeden. EU Globalizace v praxi = občan-ovčan

nějakej DEŽOt, piča na kapotě, krása ze Švédska, Angličan z Indie ... fuj tajxl.

Bavorská 5 řada z Mnichova ...

MMM

18.4.2019 12:18:28
Tady plat nemám kdovíjak extra, ale na pokrytí koníčků to stačí a ted mám dostat Superba 2,0 TSI, Laurin-Klement v plnej palbě. Ale musel jsem pohrozit že si najdu práci jinde. Naštěstí majitel si uvědomil že by to tu nemuselo dobře dopadnout, tak dal aspon káru.

Ale udělal jsem si radost, a koupil Hondu Goldwinga 1800. Sice už trochu olítanej, ale kvůli 4 měsícům sezony nebudu kupovat novou za 850 000. Dokonalej stroj, jen manipulace na místě je trochu horší, přece jen to má samo o sobě 4 metráky. Ale to neskutečný pohodlí. A neuvěřitelnej krouták 170 Nm. V obci jedeš na 5ku 50km/h, za značkou přidáš plyn bez podřazování a máš tam 150.

jerry

18.4.2019 12:10:35
Peča
o kokotech co si nechají utíkat schopný lidi mi ještě chvíli vyprávěj. Mám kámoše, lehce přes 50 co začínal jako seřizovač u lisů. Nelíbilo se mu jak se sekaj zmetky, tak se naučil po večerech vyrábět nejdříve jednoduchý elektronický hejblátka, potom se naučil programovat šváby v assembleru, pak i v C+ a dneska je schopnej postavit jakoukoliv řídící jednotku čehokoliv, kterej tovární mrdky postavený na symatiku nesahaj ani po kotníky. Firmě šetřil miliony MĚSÍČNĚ!!, ale ředitel ho nechal vyhodit, protože kritizoval jeho neschopnost.
A stejně jako ty, pak mu vyhrožoval, pak uplácel a nakonec koupili za X mega nefukční systémy co se furt serou.
Já tam byl taky v nemilosti, ale tehdy jsem dělal IT administrátora na serverech s Linuxem, Novellem a Freebsd + asi 100 kompů. A za pár šušní. Tehdy před 10 lety jsem měl asi 25 000 čistýho. Ale já radši odešel sám.


Jerry

18.4.2019 12:02:44
marek
https://www.super.cz/631909-herce-42-z-t2-trainspottingu-na-ulici-zabili-strelou-do-hlavy.html

A já hlupák myslel, že když jsou v Anglii zakázaný i nože, tak je to nejbezpečnější místo na světě.
A vono hovno, voni ho střelí. Asi nějakej nezodpovědnej člověk.

Co ty na to Marku?

jerry

18.4.2019 10:44:46
hurá ...

A/ zkusme bez lodi - z ponorky.
B/ zkusme omezit startující letadlo, letadlo musí být tisíce kilometrů daleko...

Otázka je, jak je Legenda dnes vůbec účinná
Otázka je, jestli to letadlo ještě žije a není zničeno
Žádná loď není v blízkosti

odpověď je ONYX

MMM

18.4.2019 10:30:43
MMM:

Střela dostane pozici cíle buď od lodi, nebo po startu letadla nebo satelitu.

Pak si k němu nakvačí (může být slavný režim, kdy jedna špicluje ve velké výšce). A když se dostane dostatečně blízko, tak si ohmatá bojiště s kámoškami si rozdělí cíle a pak podle zvoleného útočeného vzorce se prosekají k nejcenějšímu cíli.

Game over.

peča

18.4.2019 9:10:17
Marek

pokud nechápše co je ti psáno a odpovídáš nesmysly, jaká pak diskuze s tebou možná.

Peča

zkusme to jinak. Jak to funguje (navedení na cíl + zásah plujícícho cíle) u P700

MMM

18.4.2019 8:15:13
jerry:

přesně moje zkušenosti.

Stroje, které jako projekťák vyrábím - a to doslova, na všech pozicích současně, protože lidí je nedostatek a tak si často sám něco udělám, nežli se hádat s kolegy, kdy to udělají, jestli to vůbec udělají, případně poslouchat deset důvodů proč to nejde, nežli by našli jediný z možných způsobů jak to udělat..., jsou díky těmto mým zásahů unikáty. Já si naštěstí zapisuji každou píčovinu, takže vedu paralelní ISO. Ale když jsem odcházel z od předchozího zaměstnavatele, tak jsem mu svoje zápisky nedal (neodcházel jsem v dobrém). Bývalí kolegové mi pak volali o pomoc. Nuž, těm co jsem měl rád, jsem po telefonu pomohl. Ale ty flákače a mudrlantského šéfíka jsem poslal do prdele. Když pak volal bývalý majitel, že by data chtěl a že jinak soud, tak jsem ho poslal taky do prdele. Pak přešel na úplatky, tak jsem oželel sto litrů.

Později jsem se dozvěděl od bývalého kolegy, že je má nepomoc vyšla na pět mega. Takový to byl ten majitel debil, že raději oželel pět mega, nežli by mi dal férový díl. To byl mimochodem hlavní důvod mého odchodu, skrblík zasranej platil pod republikový průměr všem (i mně) a přitom vydělával jak mourovatej. Ale raději si nechal utíkat borce (a tím nemyslím mě), nežli by jim trochu přidal.

No a poučení by pro něho bylo? Dodržovat kurva 9001ku když už si každej rok platí certifikát (a dělají kvůli tomu vždycky týden před tím manévry). Jo a taky pochopit, že když mu je borec ochotný dělat za almužnu, tak mu nasadit jako nového šéfa uměle vytvořeného oddělení o dvou lidech svého kamaráda, kterej nejenže nemá vejšku, ale ani technice nerozumí (v technologické firmě na pozici šéfa projekťáků vcelku odvaha) a ještě je to zákeřný kokot, není ten nejlepší nápad.

Ve stávající firmě prostředí sice není o nic lepší, ale platí více jak dvakrát tolik, takže držím hubu a dělám, že problémy nevidím. Prostě správná děvka :-D

peča

18.4.2019 7:45:11
Marku, to tupče, co jsi vyargumentoval? Když po tobě někdo chce důkaz, tak v lepším případě neodpovíš, v horším opakuješ naučený dogmata.

All
https://www.armadninoviny.cz/americke-ussf-vesmirne-sily.html

tam zase perlí. Masírovka jak sfiňa. Amíci budou v kosmu obden, Rusové nebudou mít na čem lítat. :-)
Zbožný přání.

Peča má pravdu
Řetězec konstruktér, technolog, výroba, montáž je docela problém. Tady často chybí mezioborový zkušennosti. Technolog a konstruktér by měli stále komunikovat. Oba by měli být každej den ve výrobě a montáži, aby měli zpštnou vazbu z první ruky. Ale problém je dneska v tom, že vše je ve 3D. Zkušenní kostruktéři uměli maximálně v Autocadu a mladý kluci co umí ve 3D nemaj zkušennosti. Pak nastávaj třeba situace kdy ti v autě praskne žárovka a ty musíš vymontovat kvůli tomu půl motorovýho prostoru.
Jeden čas, asi před 20 lety jsem dělal konstruktéra v Boschi a tam měli tlustej fascikl se zkušennostma konstruktérů jak konstruovat vstřikovací formy. Úžasný čtení podložený lety praxe.

A jak Peča podoknul, ten montér co je na konci si musí nějak poradit a taky to udělá. Ale když odejde tak se ztratí klíčová informace na které se pak zasekneš a ztratíš plno času a peněz hledáním řešení.

Osobně jsem rád, že jsem si prošel vším. Jak výrobou a montáží, tak jsem dělal technologa a konstruktéra. A na všech pozicích jsem dělal chyby, ale tím že se ty chyby řešili na všech úrovních, tak se postupně eliminovali.

Jerry

17.4.2019 20:45:18
jo, debile, když se hroutí svět, tak i automatické opravy neuhlídáš v tom stresu, viď ;-)

peča

17.4.2019 19:19:49
Zasukat

17.4.2019 19:19:36
Zasílat, Granit, meles
Marek

17.4.2019 19:17:15
Ještě doplní že bavit se s vámi o EU je jako premlouvat lezbu zasílat si s chlapem, takže nebudu tuto diskuzi s vámi část. Dnes v době internetu si každý může sám i o EU vygooglovat věci tak jak se mají. Když ovšem někde nechce a měla si svou....
MAREK

17.4.2019 19:12:25
MMM
Líbí se mi jak lze s ale poukazuje na mne že já lži, přitom jsem tobě i Jerry vše vyargumentoval a usvědčil že lži. Stejně jako další Mamlas. Krom toho pochybuji o tvé duševní pricetnosti- nejprve napíšeš že se divíš a nevěříš tomu že by rusové dnes neuměli znova vyrobit Hranice, aby jsi pak v dalším příspěvku napsal že to vlastně nejde že to je historie o)) což samozřejmě koresponduje s tvým vyjádřením, že jediným výrobcem aut v EUje VW.
AKTIVISTA-Jinak,StandaBlabol všechny tyhle info čerpá An z nějakého serveru Avia.ru, ale nikde jinde tyhle info nenajdeš viz s3strelene indická Mig29, Su30 apod. účast. Fakt je pouze ten že S300/400 nevystrelily jedinou raketu proti izraelským stíhacím
Marek

17.4.2019 16:25:42
debil:

https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/dvoji-kvalita-potravin-strasburk.A190417_134213_eko-zahranicni_rts

tak povídej, obhajuj, ty naivko.

peča

17.4.2019 15:00:14
Aktivista:

A jak to ten Miniharpy dělá?

peča

17.4.2019 14:58:27
MMM:

Prvně, to že šlo něco vyrobit před 30ti lety neznamenám, že to jde dnes vyrobit také. Už jen takový problém, že tehdejší CAD/CAM jsou dnes přinejlepším jen mrtvé modely. To znamenám, že při hooodně velkým štěstím je otevřeš jako obrázky. Protože mainframy z té doby, na kterých se malovalo, už neexistují a ani nejdou emulovat.
Papírové výkresy jsou ještě horší, zejména proto, že ISO neexistovalo a i kdyby bylo, tak by se, stejně jako dnes, nedodržovalo. CO to znamená? To znamená, že když mi konstruktér udělá výkres, který technolog pozmění, protože konstruktér je pako na materiály, tak se to konstruktérovi zpět nedostane, aby to předělal (když je to tzv, prkotina = šetří se čas), pokud poté nástrojař opět udělá úpravu, protoče konstruktér s technologem jsou paka, kteří by neuměli ani odjehlit a opět to v lepším případě pouze poznamená do výkerus, tak máme další drobnou změnu, a když si pak montér převrtá díry a tu a tam něco dobrousí a opět maximálně tak se záznamem do výkresu, tak to je - hurá. Pokud by se takový výkres (v té době vypadá jako umaštěný, těžko čitelný hnusný kapesník) dostal zpátky konstruktérovi a on by původní výkres předělal, tak bychom měli ISO splněno. Jenže to se stane tak 1 ze 100 případů. A bez ISO je to 0 ze 100.

Důsledek? Výsledný stroj neodpovídá původním výkresům. Konstrukčně, tolerančně, technologicky, výrobně. Pokud ti ten stroj vyrábí lidi, co ho vyráběli vždy, není to zase takový problém. Každej z nich jen nadává na ty ostatní, ale stroj bez potíží vznikne. Pokud, ale tito původní pracovníci odejdou máš problém. A pokud mlaďoši mají problémy se zručností a z výkresu poznají hovno (montují, vyrábí a kreslí podle počítačových modelů), tak jsi totálně v PRDELI.
A to nemluvím o tom, že pro výrobní přípravky dokumentaci nemáš pohromadě s výrobní dokumentací stroje.

Tohle zkoušeli už u Saturnu V a motorů F-1, ke kterým měli výkresy, pár výrobních přípravků a několik zachovaných motorů. Tak si řekli, že to zkusí obnovit. Ani hovno, kamaráde. Zjistili, že co motor, to unikát. Že to dobastlovali na stojanu a to fakt hodně. Jerry ti tohle předpokládám potvrdí, páč dělá v podobnném oboru jako já.

Co se týče účinnosti Granitu. Prvně ta střela je nadčasová. Za druhé je kurevsky rychlá. Je zajímavé, že když konečně Západ uznal, že to není a nebyl turbojet, tak furt akceptuje jen rychlosti turbojetu. Granit v přízemním letu dosahuje 2,5 Mach, ve výšce 3-4 Machy. Je tedy kurevksy rychlý. Dále je pancéřovaný. To že vlítne do oblaku střepin protirakety nic neznamená. Pravděpodobně to vydrží. CO se rušení týče, tak to je o tom, jak výkonný počítač střela má. Samozřejmě, že raketky velikosti Amraamu tam toho moc nemají, ale Granit je gigant a jeho elektronika odpovídá konci 80tých let. Tedy době, kdy SSSR uměl dělat 64bitové procesory s výkonem ~50 MIPS a neměl problém do mikropočítače integrovat desítky MB dat. To jsou parametry, o kterých si i dnešní AMRAAM může nechat zdát. A to znamená, že ho jen tak nezarušíš. Aby jsi to pochopil. Granit nevidí loď jako radarový shluk, ale jako radarové těleso. Stejný rozdíl jako mezi INfračidlem první generace a Infrasnímačem poslední.
Zkus vyrobit obraz letadlové lodi v pásmu X a Ku. To prostě nejde, protože by jsi potřeboval desítky generátorů, které rozhodíš víceméně do tvaru LL a bude se to vznášet pár desítek sekund.
Prostě na rušení zapomeň, musíš to sestřelit. A to jde u Granita fakt těžko. Vem si na čem američtí kokutci trénují. Na malínké štíhlé střele, která sice letí rychlostí až 3 Machy, ale rovně za nosem a nic nedělá. Nemá vlastní prostředky REB, nemá manévry a nemá inteligenci. A i tak, je AEGIS proti roji těch primitivních střel slabý.

Granit má navíc už svůj dosah zpátky. Liana je již funkční a tím se Granitu vrátily dosahy z dob Legendy.
Ostatně on i ten Onyx má dolet přes 600km. A Zircon Lianu potřebuje už bytostně.

peča

17.4.2019 12:49:08
Aktovista

taky by to mohli z Izraele zasáhnout atomovou bombou, že?

MMM

17.4.2019 11:02:31
Izrael našel kladivo na ruskou PVO S-300 nadzvukové střely vzduch-země Rampage. Nadzvuková střela Rampage je určená k ničení nejcennějších a dobře chráněných cílů, včetně postavení PVO.
Negativní reakce u Rusů však hlavně vyvolaly schopností dronu Mini Harpy zasáhnout (aniž by byl sám zaměřen) radarovou stanici 96L6E ruských kompletů PVO S-300 a S-400 (odtud neoficiálně volně přeložený název „hrobník“, z ukrajinského „mohylnik“, ruské servery použily výraz „ubijca“).
Aktivista

17.4.2019 10:32:25
Pečo.

Prostě si myslím, že když se něco dalo vyrobit před 30 lety, tak dnes by to šlo prostě taky a mnohem líp. Kazachstán neKazachstán. Máme materiály, elektroniku a technologie. Nět Prabljem.

To, že má ONYX 300km nezmamená, že Granit má při stejné konstalaci více.
Jde o řešení + o koncepci. Doba se změnila. Stačí se zamyslet jak to asi funguje a dojde ti, z čeho je 700 poskládaná a jaké má tedy parametry.

Strategie 2019
Přece se nás České hlupáky neustále snaží přesvědčit, jak je Rusko proti NATO slabé. Není to pravda, Rusko má proti NATO 2000 jaderných zbraní. Ano i těch, které jdou dát do P-700.
Dřív bylo jasné, že P-700 jsou zbraně proti NATO = USA.

Dnes je jasné, že Rusko by si útok ze strany NATO vyložilo tak, že by v USA nezůstal kámen na kameni.

Putin by si nenechal bombardovat Rusko od evropského křídla NATO s tím, že USA je ze hry a JEN DODÁVÁ ZBRANĚ. Ano s touto naivitou USA počítala, že by Rusko padlo a USA zůstala celá.

S globální válkou se nepočítá, protože nástupní prostor Polsko, Rumunsko, Ukrajina, Japonsko by byl během chvíle vymazán z mapy.

Proto si myslím, že předražené střely P-700 staré, dnes už možná zarušitelné a dnes už možná zničitelné = aegis / hawk / kýho čerta, jsou zralé maximálně na bububu.

Na bububu stačí onyx. Rusko dnes nemá na to, aby blokovalo Atlantik.

Je to můj názor. P-700 je historie.

MMM

To je to samé jako atomové bomby, nebo střely s plochou dráhou letu. Před X desítkami let to byl pro SSSR problém - DRAHÝ, dnes to mydlí jednu za druhou.

17.4.2019 7:45:17
takhle se v americe vydělávaj peníze

https://cz.sputniknews.com/svet/201904169653831-italska-banka-neuposlechla-spojene-staty-a-poradne-za-to-zaplatila/

jerry

17.4.2019 7:27:59
Podle toho jak se nás tenhle článek snaží přesvědčit
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/notre-dame-pozar-socialni-site-twitter-buzzfeed.A190416_144628_zahranicni_lesa

tak bych věřil na ty arabáše. Jasně že oficiálně za to může technická závada ( to bylo jasný už v době kdy ta katedrála hořela) , ale zajímala by mě skutečná příčina.
Věčný škoda tak krásnýho baráku.

jerry

17.4.2019 2:51:55
MMM:

Za prvé, nejsem Ji, ale peča. Jen mi to useklo text ve slově Jinak. Kdyby jsi byl pozorný, tak ti to musí dojít z následujícího příspěvku.

Za druhé, víš proč P-700 nejde vyrobit? Protože se vyráběla z částí vyráběných na Ukrajině, v Litvě, Lotyšsku, v Arménii, v Bělorusku a Krygyzstánu. V Rusku se vyráběla cca polovina té střely. Prostě po rozpadu se to nedalo udržet, i když poslední kusy smontovali ještě někdy v 1996. V době, kdy začala být obnova akutní a díky finančnímu vzedmutí i možná, tak už Granit nebyl tak lákavý, protože oproti Onyxu nebo Kalibru pro něj potřebuješ fakt obrovské lodě a navíc udělali průlom v hypersonických rychlostech, takže se už peníze investovaly raději do budoucího Zirkonu.

Parametry P-700 jsou nevyužitelné? Proč? P-800 je ve všech parametrech horší, to není ideální příklad.

peča

16.4.2019 23:14:06
Ji

já úplně nesnáším, když někdo tvrdí, že něco (P700) nejde vyrobit. Před 40 lety to šlo a dnes to nemá jít? Zjakého důvodu?

Tohle bylo Sovětské řešení v době, kdy všeho bylo MNOGA a nic nebyl problém. Při prohře máme 45.000 hlavic.

Dnes je situace jiná.

P-700 je fakticky k hovnu a nástupkyně je P-800. Rusko moc dobře ví, že je parametry P-700 jsou dnes již prakticky nevyužitelné a tudíž reálný bojový dolet ve stávajícíh bojových podmínkách je max do 300km.

MMM

16.4.2019 17:58:39
dokončení páč mi to ukouslo kus textu.

Jinak si myslím, že Rusáci se v tomto angažovat nebudou. To letadlo musí být na kousky, když s sebou pláclo do vody ve vysoké rychlosti a F-35 je docela profláklá (těžko ji uhlídat, když je to tažný kůň pro kdejaké letectvo), takže si nemyslím, že něco zajímavého, co by Rusáci a Číňani už nevěděli by se zachovalo.

MMM:
Nebuď na Radka hrubý. Buďme rádi, že si tu s námi povídá, protože jinak by nám zbyli takový jako debil, který neumí ani jmenovat duální potravinu vyráběnou původem z ČR.

peča

16.4.2019 17:54:07
RadekV:

Tak prachy na nové velké lodě by se našly a fakt je, že opravovat nějaké staré šroty nemá cenu. Ale zrovna Kirovy bych do této kategorie rozhodně neřadil. Ty lodě jsou vynikající a po výměně těch raketnic za UKSK to budou kapitálky jak vyšité.

Mimochodem, Granit proti ponorkám nasadit nejde. Skoro bych si vsadil, že by ji nedokázal trefit ani vynořenou, anžto se nikdo nepáral s tím, takový cíl programovat do paměti té střely.

Granit je mimochodem stále smrtící střela, proti které nemají amigos odpověď, jenže když ji po rozpadu neumí vyrobit, zásoby se tenčí :-)

Bylo by ideální, aby opravili a *refitovali* všechny čtyři Kiráče, aby mohli v obou hlavních flotilách mít stále jednu kapitálku na moři, ale Ušakov je už nejspíše definitivně ztracen, protože z něho vypárali nejen oba reaktory, ale i kompletní parovodní systém a částečně se mu zhroutil levobok.

Zirkony fakt nemají daleko do služby, cíl zavést je s Nachimovem do služby, tedy v roce 2021 se dost pravděpodobně podaří, letos budou ostré střelby přímo z Gorškova a podle ruských webů se čekalo hlavně na něj, ne na Zirkony. Zirkony tedy ber jako hotovou věc.

Ten dok se vyzvedávat už s definitivní platností nebude (moc to nejde, leží na srázu takže je to dost nebezpečné). Ale to ničemu nevadí, ta vlna co nedávno proběhla západními médii, že bez PD-50 se kuznič nedá opravit je nesmysl a opravy pokračují dále. Čeká se také na uvolnění doku v Severnaja, aby mohli opravit ty škody, které napáchal ten dok, ale zatím posun dokončení oprav hlášen není a cca 3 týdny zpět potvrdil ředitel USC, že Kuznič se opravuje podle plánu.

Co se týče té zřícené F-35ky. Tak by jsi si měl trochu doplnit vědomosti. Rusko vyjma Mirů(2) a Konzulů(2), které by ale při vyzvedávání moc k užitku nebyly (jsou moc malé a nemají velký sonar, jen takový ten rybářský), má také X-Ray (1), jejich zvětšené brášky Paltusy (2) všechny tři s ponorem cca 2000 metrů, pak dvě velké jaderné ponorky třídy Uniform s ponorem přes 2000 metrů a nakonec Lošarik s ponorem přes 3000 metrů (spíše 6km, ale to je jen spekulativní výpočet, potvrzené jsou ty 3000 metrů). Všechny tyto ponorky mají makadla, umí pracovat na mořském dně, mají vynikající sonarové a jiné detekční vybavení a jsou jaderné a obrovské, Takže nejen, že tam můžou v tichosti čmuchat týdny, ale navíc jsou schopné to letadlo vyzvednout, pokud tedy není rozpadlé na součástky. Mamčy těmto ponorkám dělají Belgorod zavedený loni do služby a dva prodloužení Delfíni (Delty-IV) zavedené do služby v roce 2015 a 2016. Všechny tyto maminky mají ROVy ze západu schopné prací v hloubkách přes 3000 metrů. Belgorod má navíc k dispozici Harpsichord UAV, které je velmi dobře vybavené. O faktu, že Oscary mají jeden ze největších a nejvýkonějších sonarů ani nemluvě.

Takže kamaráde, pokud by Rusové opravdu chtěli, tak to letadlo najdou a vyloví dříve, než se ty Japonsky naučíš *Dobrý den, nevíte kudy se jde do knihovny* ;-)

A čínské brachy bych taky nepodceňoval. Mají minimálně 4 SDV schopné jít do 6km a fakt hodně kvalitních ROVů. Ovšem na rozdíl od Ruska nemají tak pokročilé hlubokomořské ponorky, jakož i plovoucí báze, aby to mohli v případě potřeby utajit. Museli by tam prostě hladinovými loděmi. Což samozřejmě můžou, nelze jim v tom zabránit dle mezinárodního námořního práva UNCLOS, které USA tak často rády vynucují v rámci *freedom of navigation*.

Tvůj odhad hloubky záchranné miniponorky je vadný, protože třída Soryu má testovanou hloubku ponoru 900 metrů, takže crush depth bude tak ve 1200 metrech a více. Tudíž je jisté, že bude mít ponor nejméně 1500 metrů, jako měl Mystic. Ovšem v tom, že jim bude takový stroj houby platné souhlasím. Je to účelová ponorka pro zachraňování tajtrlíků z ponorek, ne prohledávač dna a tahač kusů letadla. To spíše použijí některý z ROVů, problém je, že teď nedávno od dva největší při dvou nešťastných nehodách přišli a ty menší co mají, jsou takový ti sráčíčci alá Scorpion. Dobrý tak na filmování Titanicu.

Ji

16.4.2019 12:44:08
RadekV - další prázdný sud a jak hezky duní.

Ty si myslíš, že Rusko si nemůže zítra postavit nových 10 letadlových lodí a koupit 1000 nových letadel, střílet do kosmu družice jak kulky ze samopalu?

Ano může, ale nechce dopadnout jako USA.

Kdo by to všechno pak živil, že?

By Rusko dopadlo jak Sovětský svaz, vždy když došly v Moskvě na hlavní účet peníze, hned si bral ten - na armádu, druhý na válku v Afgánu, třetí na rakety, čtvrtý na hvězdné války, další na lodě, oný - na to či ono. Hádali se u toho jak psi.Když se mělo kupovat něco pro lidi - tak nebylo už nic.

A tak po SSSR jezdily Žigulíky a jiné sračky, životní úroveň prvobytně pospolná.

MMM

16.4.2019 12:24:54
Marek

ty si DEBIL? Chodil si do pomocné školy? Pokud ano tak nestojíš za to nám ne DEBILA odepisovat.

Až si DEBILE přečteš co jsme psali, a přes tvou retardaci pochopíš princip, tak pak REAGUJ. Do té doby DEBILE drž hubu. Děkuji

Tak blbýho člověka jako je Marek se jen tak snadno nepotká.

MMM

16.4.2019 10:28:26
Pokud jde o civilní provoz stealth letadel, většina letů je s radarovým odražečem a zapnutým civilním odpovídačem, jen malá část bojového výcviku a reálné akce se létají ve Stealth módu.

16.4.2019 10:21:22
Moc hezké, Rusové nemají peníze na nové velké lodě, takže jim nezbývá nic jiného než modernizovat staré. V případě Nachimova a Petra Velikého je to rozumné, mají ještě dostatečnou rezervu životnosti a protiponorkové P-700 Granit :-) jsou staré, drahé a moc velké. Kalibr a Onyx je dostatečný, navíc jich mohou nést mnohem víc. Zirkon je projekt, kterému do zavedení do služby ještě hodně chybí. Co nového s Kuzněcovem? Už vyzvedli ten potopený dok? Zatím to nevypadá, takže je reálné riziko sešrotování Kuzněcova. Nechat ji jako cvičnou loď by bylo lákavé, ale Rusko na to nemá peníze.
Pokud jde o F-35, vypadá to, že Japonci zhruba vědí, kde ho ztratili, vrak je v hloubce cca 5000 ft (1500 m). Takže je mimo dosah ruských a čínských prostředků kromě ponorek Mir 1 a Mir 2, které jsou asi USA i Japonskem sledované. Japonci oznámili, že v oblasti nejsou žádné neobvyklé aktivity Ruska ani Číny (sběr hladinových trosek - plovoucí kompozitní díly - vzorky Stealth materiálu). Pochybuju, že ruské námořnictvo má některou ponorku ve stavu schopném utajené průzkumné akce tak blízko Japonska. Japonci mají vlastní záchrannou loď Chiyoda (ASR-404), záchranná miniponorka nejspíš nemá takový ponor, aby mohla přímo vyzvednout vrak (odhadem bude mít limit ponoru tak 600-800m, z větší hloubky není koho zachraňovat), ale nějaké pomocné roboty určitě mají. Japonci budou co nejvíc tajit, ale nakonec něco zveřejní. Radek V.

16.4.2019 8:29:04
MMM, Jerry
je vidět, že jste pitomci nemá se cenu bavit s vámi. Napsali jste evidentně zase lež o zalistovacích poplatcích, protože jako vždycky si hovno zjistíte a hlavně za to může EU. Pokud se to děje dále jinak, tak jednak za to nemůže EU , ale PODNIKATEL co to dělá a za druhé postihuej se to - nedávno padla pokuta proti německým řetězcům. Vymáte vážně dost.
Marek

15.4.2019 16:56:09
Nachimov

https://cz.sputniknews.com/nazory/201708255862744-obnoveni-orlan-kriznik-admiral-nachimov/

15.4.2019 16:51:24
krížnik UKRAJINA:

https://cz.sputniknews.com/svet/201810078208348-ukrajina-lod-kriznik-stavba/

15.4.2019 16:45:28
https://cz.sputniknews.com/svet/201904159640830-svedsko-hodla-zavest-sankce-proti-zemim-eu-ktere-odmitaji-prijimat-migranty/

15.4.2019 16:41:19
https://cz.sputniknews.com/videoklub/201904159631328-to-budete-koukat-honbu-crossovera-za-tankem-t-80-natocili-na-video/

15.4.2019 15:52:57
Marek je úplnej kretén, začínám mít pocit, že jemu 17 let.

Je to nemyslící pitomec s vlastní pravdou.

Vždycky se chytne nějakého blábolu a že prý je to zakázaný. Zakázaný to být může, tak se to nazve třeba - Marek je kunda - a zase se platí.

S Markem je to ztráta času.

On nikdy nepochopí, že EU stojí na základech globalismu. Tím pádem nemůže nikdy EU popřít své základy. O to přece šlo. Tudíž nic ... jako vždy. Protiruské sankce jsou proti dodavatelům ne z Ruska, ale z východní EU. Němci a USA jak vidno vesele obchodují.

MMM

15.4.2019 12:25:18
marek
jo zapoměl jsem na případy, kdy je jedno auto prodává v různých zemích pod různými značkami. Hlavně dodávky.

Jerry

15.4.2019 12:22:33
Marku, kdybys nebyl hlupákem , nestal by ses medvědem.
Zalistovací poplatky jsou OFICIÁLNĚ zakázaný, ale v praxi se na to jede vesele dál. Jen se to jinak jmenuje. Ale princip je stejnej. Žij dál ve svém snu.

tady se podívej co komu patří a pak si vyber
https://img2.auto.cz/img/29/full/4791243_.jpg

Marku, jestli to nebude tím, že článek psal zase nějakej expert co má VUML z nějakýho genderovýho oboru. Předpokládám, že se jim ztratil signál odpovídače můj/cizí.

jerry

15.4.2019 9:50:52
Jerry
kurva ted jsi mi zase řekně něco co jsem nevěděl o)) škoda jenom, že to je zase blábol co jsi napsal, protože zalistovací poplatky už jsou 3 roky zakázané o)) takže díky že jsi mi to vysvětlil, ty jsi z MMM můžeš podat opravdu ruku.
Jinak ty neznáš, Peugeot, Citroen, Fiat, BMW, Mercedes, Volvo?


https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2786429-zavod-o-zricenou-supermoderni-stihacku-usa-a-japonsko-maji-obavy-aby-f-35-nenasli
tak to by byla prdel, kdyby se k tomu dostali rusové. Jinak zajímavé, F-35 je prý Stealth, ale oni vědí ze zmizela z radaru po 135 km. Tak jak to teda je? o))

Marek

15.4.2019 8:20:47
Marek
je vidět že víš o obchodě úplný hovno. Velký řetězce ovlivnují politiky, protože jsou prostě velký. Výrobce aby mohl prodávat v řetězci ( protože normální obchody už skoro neexistují) musí zaplatit regalovný, skladovný, zalistovací poplatek a pár dalších. Za každej druh výrobku a balení. Takže jsi ještě neprodal ještě ani jeden buřta, ale za každej druh si v řetezci 0,5 M. A řetězců tady máš asi 5.

Co se týče Hamé, tak paštiky nežeru od chvíle co mi kámoš co opravuje potravinářský technologický linky vyprávěl jak tam dělají drůbeží pomazánku.
Baba do kotle vysype pár pytlíků koření, pak pár pytlů mouky, vysype několik bedniček zmrzlý zeleniny a nakonec tak hodí 2 zmrzlý kuřata. Celý s kostma. Pak se zapne asi 60kW stejnosměrnej motor, kterej honí hlavu s břitama a to z toho všeho udělá paštiku.
Dobrou chut´.

A Marku, dej mi prosím příklad co udělala EU dobře.
Já ti jen tak z hlavy dám příklady co zkurvili. I když původní idea byle dobrá.
-protlacování imigrace
-cenzura internetu (pardon, autorská práva)
-osobní údaje
-podpora elektromobility
-podpora biopaliv
-protizbranové zákony

A co se týře automobilek, tak v Evropě máš pouze VW a Renault. Ostatní jsou příštipkáři a nebo patří pod tyto 2

jerry

13.4.2019 21:37:26
http://zvedavec.org/komentare/2019/04/7870-rusko-hodilo-rukavici-usa-ohledne-venezuely.htm

13.4.2019 20:44:17
https://cz.sputniknews.com/karikatury/201904099597017-hrozby-pokracuji-usa-tentokrat-postrasily-egypt/

13.4.2019 20:34:27
https://cz.sputniknews.com/svet/201612294437557-rogozin-predani-rusky-pas-ukrajinsky-vedec/

13.4.2019 20:33:08
https://cz.sputniknews.com/svet/201701284630603-rogozin-ukrajinsti-letecti-konstrukteri-rusko/

13.4.2019 20:29:09
https://cz.sputniknews.com/svet/201904139628086-lavrov-uvedl-ze-evropska-unie-ztratila-roli-hlavniho-obchodniho-partnera-ruska/

13.4.2019 20:25:06
https://cz.sputniknews.com/svet/201810038176447-USA-f35-NI-kritika-bojovy-debut/

13.4.2019 20:23:25
https://cz.sputniknews.com/svet/201810268330919-pentagon-pozastavil-lety-f-35/

13.4.2019 20:21:31
https://cz.sputniknews.com/svet/201810268332529-ministerstvo-obrany-rf-cviceni-youtube/

13.4.2019 20:19:22
https://cz.sputniknews.com/svet/201904139628542-fregata-admiral-gorskov-vstoupila-do-jihocinskeho-more/

13.4.2019 20:13:14
IL-112V vzlietol

https://www.ainonline.com/aviation-news/defense/2019-04-01/first-flight-ilyushin-il-112v

Mikojan 35

13.4.2019 20:07:24
vizualizácia amerického dlhu:

https://www.youtube.com/watch?v=gUL4C4dgvqE

12.4.2019 20:47:29
Máš problém uvažovat v souvislostech.

Je to globalizovaný trh, jak jsem psal W220,W221,W222 je facelift směrem k hovnu stejně, jako B5,6,7,8 a snad i 9 až 15.

Nový Golf = motor o obsahu 1000ccm. Děkuji nechci.

Ostatní automobilky se snaží nadchnout, ale čím? Zase globalizovaným hovnem. Je úplně jedno co koupíš. Talisman = zase motor o obsahu piča. Opel = popel. Nějaký posraný Volvo - hezký, asi jako moje vysraný hovno.

VŠECHNO STOJÍ ZA PIČU. Jen otevři VOLE oči.

Globalistická EU - ŇOUMO. Vše stejné hovno, je jedno jestli to je výrobek A nebo B. Tfuj tajbel, große Scheiße

MMM

12.4.2019 19:28:38
debil:

Konkretní potravinu prosím. Musí se jednat o stejný výrobek buď obchodním názvem nebo vzhledem. Například Kofola. Jenže ta, bohužel pro tebe, se vyrábí stejná jak pro Polský, tak Český tak Slovenský trh.

peča

12.4.2019 18:24:22
MMM
jo tak v Evropě jenom jedna automobilka, která se jmenuje Volkswagen tak to jo o))
Mamlas
tak si najdi které uzeniny vývažejí své salámi na západ a zeptej se jich. Myslím, že třeba Hamé, ale bude jich více jen se o tom nepíše, protože český výrobce si nebude chtít naštvat české spotřebitele aby to vytruboval že na západ vyváží kvalitu tady dává sračky, kdysi jsem to četl.

Marek

12.4.2019 13:10:14
Marek má problém s myšlením v souvislostech. On myslí svými pravidly, směrnicemi. Prostě mu vymyly mozek je z něho fanatik propagandy.

NE MARKU. ZAPNI MOZEK KONEČNĚ. Máš tam asi jen ZVRATKY. Takto uvažuje jen zmrd, který nechce vidět, že svět se neskládá z jeho IMBECILNÍCH názorů.

Umění naslouchat a MYSLET ti chybí. Nejsme zvědaví na tvoje řádky blitků.

Nikdo není zvědavej na tvoje výlevy HLUPÁKA, který má pocit jak všemu rozumí a on má pravdu.

Nemá s kým soutěžit. Proto vyrábí ŠUNT. Vole.

MMM

12.4.2019 11:34:26
debil:

konkrétní potraviny. Aby to pochopil i tvůj debilní mozek, tak ti dám příklady Fanta, Nutella, Dulano šunka dušená.

a teď ty.

peča

12.4.2019 8:35:17
Mamlas
například uzeniny, paštiky. Tyhle firmy vyrábějí sračky pro nás a zároveň pro export na západ a věř, že tam toho masa bude více a těch sraček méně.
Jerry
tipuji, že kvalifikaci budu mít tak 2x větší než ty o)) a ejhle najednou chceš aby EU byla činná a jindy když činná je tak pořád blekotáš, že to dělá nahovno, že se nemá do ničeho srát. JInak řetězce jsou také PODNIKATEL, retěžce nejsou EU!!
Podnikatel, který přistoupí na to, že bude vyrábět sračky pro psy není podnikatel, ale sračka. Má říci ne a řetězce by neměli jinou možnost než brát pouze kvalitní potraviny.

Marek

12.4.2019 7:37:28
Já si myslím, že Marek je pseudonym europoslance Štětiny, dříve agenta Plavce nyní zastánce EU

JERRY

12.4.2019 7:33:35
peča 11.4.2019 13:42:28

dokonale napsáno. Já, na rozdíl od tebe jsem akorát nehlasoval pro vstup do EU, protože jsem si říkal že když to má takovou reklamu, tak to bude stát za pěkný hovno.
A vida, měl jsem pravdu.

Marek
dvojí kvalita potravin je proto, že řetězce (mimochodem všechny ovládaný asi 4 skupinami finančníků) ve snaze maximalizovat zisk u nás za velký peníze prodávají sračky, který by na západě nedali ani psovi. Blbý je, že tady na výběr nemáš. Bud budeš hlady a nebo budeš žrát odpad. Nebo si dojedeš nakoupit za čáru.

Tohle se mělo odstranit. A výsledek? HOVNO!!!! místo toho je tahle prasárna posvěcená. A proč? Protože každej stát si chrání svoje obchodníky a výrobce. Každej stát kromě kolonií jako jsme my. My jen sklopíme uši a žerem sračky.

ŘEKNI MI JAKOU MÁŠ KVALIFIKACI, ABYS MOHL O TOM DISKUTOVAT?

Já třeba dělám technickýho náměstka v potravinářství. Asi 11 let. Takže do toho trochu vidím.

Jerry

11.4.2019 22:43:01
debile:

jmenuj ty duální výrobky prosím.

peča

11.4.2019 22:25:41
MMM
jdi se už vysrat meleš páté přes deváté

Mamlas
kdybys nebyl mamlas věděl bys, že i čeští výrobci vyrábí 2 druhy výrobků -jeden pro export, druhý pro nás........ mzdy se srovnávají také, ty nůžky se snižují a v některých oblastech jsou srovnané uplně..
Vy mamlasové nemůžete po EU přeci chtít at přikazuje jaké mzdy mají podnikatelé platit a na druhou stranu EU když něco dělá, tak vše kritizovat.
Mamlas MMM a Jerry si pěkně ted naběhli - za dvojí kvalitu prý může EU, jako kdyby měla existovat směrnica, která přikazuje, že pro východ se má vyrábět toto a pro západ toto. Tady se jasně ukázalo, že Jerry a MMM jsou jednodušší prosťáčci co za vším špatným vidí EU a přitom je to uplně jinak. EU je právě ten kdo se snaží všechny ty nerovnosti napravit, aby podmínky byli pro všechny stejné....

mamlasi MMM, že Octavia nemá multilink, za to může EU?? ty jsi vážně kretén.
Marek

11.4.2019 16:09:22
Marek

to co napsal Peča si zarámuj a každý den si to přečti, než zapneš počítač.

Víš Marku já nevím jestli si slepý, nebo nechceš vidět, že EU je mocná trouba globalizace.
Dřív si za své peníze dostal VÝROBEK.

Německý nebo Československý koberec vydržel dokud ho hmyz nesežral nebo oheň nespálil. Nemecké auto bylo ETALON kvality, pokroku.
Co je dnes? ŠUNT ... opravdu ŠUNT.

Octavia? Nemá víceprvkovou nápravu. Prej to stačí. Motor o obsahu Škody 100? Prej to stačí. Cena 500.000,-Kč? No to si dělají prdel.
Měl jsem na firmě Golfa. Kdo přišel, ten s ním jel ... 11 let fungoval, stál 350.000,-Kč a jezdil by dodnes. Koupilo se TSI a zničil se motor. Napřed se furt dolíval olje a pak se to úplně posralo. Už jsme nekoupili evropské auto - ETALON nekvality a EURONESMYSLŮ v podobě ekoteroristických omezení. Neboj nemá českou SPZ. Už ne.

A je mi to moc líto. EU je žumpa světa. Tak nás vidí soudruzi z USA a kapitalisti z Ruska. Vážně

MMM

11.4.2019 13:42:28
debile:

Tady nikdo nepopírá, že pondikatelé jsou zmrdské svině, zejména ti co se skrývají za akciemi. Ale tady jde o to, že se západní státy EU vytrvale brání poslat tuto podnikatelskou praktiku do ilegality, protože by se dotkla jich. Asi si těžko vzpomeneš na potravinu, která se vyrábí našimi podnikateli (kterými, žrádlo mají pod kontrolou zahraniční konglomeráty a Babiš) u nás a našimi podnikateli v cizině. Opačně ti dám z patra 10 příkladů.

A o otm to je. Dtto je srovnání sociálních podmínek. EU by měla mimořádně tlačit na to, aby v chudších oblastech EU rostly mzdy a byly srovnány sociální podmínky. To je totiž úplný základ stability a jednoty EU. A co na to EU? Sociální politika je národní věc každého člena. A pak se strašně diví, když nechceme emigrantům dávat čtyřikrát tolik ,než mají naši nezaměstnaní, invalidé nebo důchodci.

EU bohužel vzniklo jen proto, aby se udržel východní plebs v lati. Dnes už to vidím. V 80tých letech už kapitalizmus lapal po dechu, byl vnitřně i vně, vykořisťování kolonií bylo už dekádu pasé a jejich sociální stát, který jediný dovoloval mít v Západní evropě volby, aniž by to tam skrze ně vše ovládli komančové se už nedal udržet. A pak se podařilo mně dodnes nepochopitelným způsobem dovést SSSR k rozpadu, tím rozpadu východní Evropy a vytvoření nového koloniálního prostoru, který by mohl opět financovat kapitalizmus a sociální stát na Západě.

EU pak vznikla jako centralizace tohoto ovládnutí, aby si snad vykořisťovaní slovantští blbečci neuvědomili, že něco neklape.

Taky jsem byl eurohujer. Ale protože nejsem debil jako ty, jsem schopen vidět svoji chybu. A mimochodem, já nejsem proti jednotné Evropě, naopak jsem maximálně pro, ale rozhodně ne v aktuálním provedení alá EU.

peča

11.4.2019 13:17:02
MMM
ano jdi si stěžovat na české výrobce, kteří vyrábějí paštiky, salámy ať tam nedávají kosti, šlachy, moučku, ale netahej tu EU.
Krom toho, kdyby jsi ty a Jerry neměl v hlavě nasráno, tak by jste si museli uvědomit, že za dvojí kvalitu může PODNIKATEL (teda ten výrobce kdo to vyrábí a distribuje) ale nikoliv EU, která se snaží problém napravit!! Takže zase klasická ukázka jací jste mamlasové, že přisuzujete EU něco, co ale nezpůsobila, ale naopak snažíme se to napravit! Nařídil snad někdo z EU DANONE, že má jogurt vyrábět v různé kvalitě pro různé země??!! Takže ano dvojí kvalita tu je, ale může za to takový vyčůránek pseudo-podnikatel jako je MMM.
Marek

11.4.2019 13:09:48
Jenže to je hrozně smutný, že Eurohujer se odkazuje na tvrzení novin.

Tím tu hrůzu jako účastník zájezdu legitimuješ - podepisuješ?

Z tebe mluví ta spokojenost, za kterou tě přece platí, ...
Ze mě mluví obavy o kreaci nějaké nové 3. říše.

prostě vidím ty insígnie totality, vidím že českéj Buřt je jinej než Polskej nebo Německej. Vidím jak v Polsku stojí tavený sýr půlku a k tomu chutná ...

Taky jsem neměl rád pana Shapira, když tu zaváděl totalitu. My přece nejsme protektorát.

My se musíme zamýšlet ne nad tvrzením nějakých novin, které jak známo to vidí cinkle, my musíme vidět tu realitu a ta je přece jasná

DVOJÍ KVALITA TU JE.

Nic víc

MMM

11.4.2019 8:19:28
Mamles
nejenom že jsi tupej, ale i slepej, podívej se ještě jednou na to video.

MMM, Jerry
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/eu-je-pro-zarazeni-dvoji-kvality-potravin-mezi-nekale-praktiky/1727625
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/598365/cesko-uz-nebude-popelnice-evropy-eu-souhlasi-se-stopkou-pro-dvoji-kvalitu-potravin.html
nedělejte ze se větši mamlase než jste a nelžete!
Marek

11.4.2019 7:49:50
https://aeronet.cz/news/skandal-do-medii-unikla-fotokopie-navrhu-smlouvy-na-rozmisteni-vojsk-americke-armady-na-slovensku-americane-podle-smlouvy-maji-mit-v-zemi-dve-letecke-zakladny-podle-vzoru-americkych-zakladen/

jerry

11.4.2019 7:24:32
http://www.macekvbotach.cz/ctvrtecni-glosy-11-4-2019/

jerry

11.4.2019 7:19:59
https://www.ladikvetvicka.cz/index.php/2019/04/10/v4/

jerry

10.4.2019 18:45:56
Bych vzal někde olítaný F-16 a sral bych na to. Stejně nikde bojovat nebudeme a pokud se Rusko rozhodně projet se na západ, tak se zastaví na Odře.

Pro státy jako jsme my nikdo článek 5 aktivovat nebude, jsme v NATO jen vazalové, kteří musí část svého rozpočtu USA jako výpalné za zbraně.

Je přece jasný, že Rusko svou zbrojí nasírat nemůžeme a jak vidno, brdský radar po ruském vetu taky NEBYL.

Jak řekl Juncker, vedoucí cizích planet nesouhlasí s Brexitem, tak je asi vidno, že možná souhlasí s dvojí kvalitou potravin...

Marek se opět projevil jako úplný trotl, co jiného jsme mohli čekat?

Jourová by z něho měla radost oddaný Kolaborant.

MMM

10.4.2019 16:12:43
debile:

a ty tam nevidíš, že ten notor je tak dezorientovanej, že přitom málem zapálil tu negerku? Mimochodem paní prezidenotovou?
Ty už máš ten filtr reality nastavený pěkně vysoko.

peča

10.4.2019 12:22:40
a pozor už je to tady, další F-35 zničena z nejasných příčin:
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/japonsko-stihacka-f-35-zriceni.A190410_061449_zahranicni_bur

Marek

10.4.2019 12:16:15
a ted pro zasmání jedna grcačka z AN, proč ČR by nemohla nakoupit F-35:
Názor Armádních novin
Pronájem českých stíhaček Gripen skončí v roce 2027 a je tedy třeba začít uvažovat, jak postupovat dále. Nákupem F-35A by Česká republika nepochybně dala jasně a velmi zřetelně najevo své spojenectví se Spojenými státy. Avšak Česká republika má jeden velmi vážný problém, který se nevyřeší dříve, než za jednu nebo dvě generace. Nejsou to peníze, ale nedostatek kompetentních lidí schopných řešit takto komplexní a náročné projekty (nejen z oblasti zbrojních nákupů). Bohužel za poslední století, a zejména za období komunismu, Česká republika přišla (především emigrací) o stovky tisíc kompetentních lidí (včetně jejich genofondu), které se zatím nepodařilo nahradit. Taková je realita a je tedy vážnou otázkou, zda vynakládat nedostatkové lidské zdroje na nákup a provoz F-35A nebo zůstat u osvědčených Gripenů.
ten Groman je opravdu zralý na choholouška
o))))
Marek

10.4.2019 12:06:37
dyt o tom mluvím, nemáte současné informace jenom blekotáte, jste tupci. A na tom videu nechápu co má byt na Junckrovi (hlavnímu motoru EU) tak špatného když zapálilnějaký památník.

Marek

10.4.2019 8:28:10
Jerry:

už je zase ožralej. Ten Juncker je snad ještě větší notor, než byl Zeman v době své největší slávy.

Nechápu, že to ti ostatní byrokrati nevidí a něco s ním neudělají.

peča

10.4.2019 7:09:41
Marek
opět zaslepen všeobjímající ideologií. Schválně si to přečti. I ta trubka Jourová je z toho vydřená. EU opět nezklamala. Jednou mohli schválit něco rozumnýho a zase z toho vyšel paskvil.

Jen pro pobavení:
Tenhle blb je hlavním představitelem Unie.
https://youtu.be/HTCpi2nD7pQ?t=20

jerry

9.4.2019 21:18:13
Marek - Blbec

Rakousko?

https://tn.nova.cz/clanek/dvoji-kvalita-potrvin-v-eu-nebude-trestana-rakousko-bod-vypustilo.html

MMM

9.4.2019 16:27:17
debil:

nedělej ze sebe debila. Kdyby V4 netlačila co by to šlo, tak stále platí šetření EK z roku 2016, které došlo k závěru, že dvojí kvalita je OK, že by kvalitní žrádlo ze Západní EU těm untermenschům z východu nechutnalo.

Fakt je, že se teď možná prosadí zákaz, ale to jen proto, že nadnárodní konglomeráty už sami upravili složení, aby ty samé srajdy na Západě nevypadaly a nechutnaly lépe než ty na Východě. Dobře to jde vidět na chcankách od Cocacoly, kdy například Fanta už má tolik pomerančové šťávy a tak málo cukru, že je skoro stejně nechutná, jak vždycky byla ta Německá :-)

peča

9.4.2019 16:19:46
Jerry
a kde jsi to zase vzal? Právě naopak dělají se kroky, aby tomu tak nebylo. Takže neplácej zase jak je tvým zvykem spolu s MMM. Tímhle příspěvkem ty a MMM jenom potvrzujete, že jenom ohledně EU lžete a nemáte ani zájem si věci nastudovat.
Marek

9.4.2019 12:24:16
No to jsem zvědavý Jerry, jak ti to ten EUROPITOMEC zdůvodní.

hahahah

MMM

9.4.2019 7:37:23
Marku
co říkáš na to že nám Unie schválila a posvětila dvojí kvalitu potravin. ještě pořád máš pocit že jsi Evropan. Nemo ti už konečně došlo, že jsi jen untermench?

Jerry

9.4.2019 7:18:08
https://www.armyweb.cz/clanek/ruska-armada-se-vyzbrojuje-dalkove-ovladanymi-bojovymi-vozidly-uran-9

Tak Urana prej ofiko zařadili do armády,

Osobně se mi ten projekt nelíbí tak jak je. Bejt po mým, osadím vozidlo jedním člověkem, kterej bude moci vystoupit s notebookem, na kterým bude stejný ovládací rozhraní jako v kabině. Dále bych řidiči namontoval i boční kamery, aby měl lepší situační povědomí. Jak pařani ví, tak tank dokáže ovládat jeden člověk, kterej může i střílet a vyhledávat cíle. Je to jen o výcviku. největší slabina je pomalá jízda. To si dělaj rusové prdel? S 300kW motorem ta 10ti tunová mrška musí lítat kilo

jerry

8.4.2019 9:54:40
Marek si neuvědomuje, že na jedné straně kritizuje něco, co na druhé straně v jiném formátu toleruje, schvaluje a brání.

Navíc Marek je neuvěřitelně HLOUPEJ člověk, až mě mrazí, pokud je vládní úředník.

On nerozlišuje důležité, od nechtěného. Copak by někdy někdo volil vstup do EU, kdyby věděl, že tam existuje bratrstvo kočičí pracky, kteří z krásného projektu dělají totalitní fašistickou HYDRU?

Ne a v tom je ten rozdíl. On ho neuvidí. Pro něho je to stejně krásné, jako vlastně protektorat Böhmen and Möhren i s gilotýnou na Pankráci. Pokud jsem to napsal blbě, sorry, asi víte o čem píšu.

Nedivím se že před exekucí někteří vlastenci volali ZA ČESKOSLOVENSKO, protože chtěli se vymanit z područí Fašistické hydry a nebyly to KOLABORANTI jako je Marek.

Bohužel

MMM

8.4.2019 8:12:42
a ta diskuse na konci je taky výživná.
Jerry

8.4.2019 8:10:31
opět dokonalá Rybkova úvaha:
https://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/56619-mantry-aneb-kouzelne-fraze-ktere-nam-berou-nase-svobody

jerry

8.4.2019 7:32:07
Marek
proč by podnikatel nebyl nenažranej? To je podstata kapitalismu, pro kterej ty hloupý cinkali klíčema.
Tady selhává stát. Jak v Německu, tak u nás. Stát je největším podnikatelem s takovými podmínkami, jaký nemá nikdo. Kdyby se v každým městě postavilo nový sídliště, tak na tom vydělají všichni. Kromě nenařraných podnikatelů.
Ale to by se muselo chtít.

Jerry

7.4.2019 18:43:00
https://imgur.com/H0B57Vy
pohled do kabini zcela nového ruskéh IL 112 V.....
Marek

7.4.2019 16:29:20
Kdo dnes není nenžraný? I ty Brute?

MMM

7.4.2019 11:31:15
https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2780813-nemci-se-bouri-proti-cenam-najmu-v-berline-chteji-dokonce-vyvlastnovat-byty-velkych#articlewithopenedgallery
tady je klasická ukázka, jak podnikatel ožebračuje lidi. jsem zvědavý, jestli to vyvlastnění vyjde. A takhle to klasicky chodí, podnikatel tak dlouho ždíme, ždíme, až se prostý občan nasere a vznikne revoluce. Vše vznika z nenažranosti podnikatele.
Marek

5.4.2019 17:48:42
https://cz.sputniknews.com/karikatury/201904049568561-zabavna-hra-obchod-se-zbranemi-jenomze-ucast-je-povinna-/

5.4.2019 17:32:28
peča:
S-400 pre Turecko nie je žiadna sračka.Výkonovo je plne zrovnatelná s najnovším AEGISOM. Samozrejme,že za tretinovú cenu.

Jánošík

5.4.2019 15:43:51
S-400 je odepsaná verze.

Bohužel. S-400 byl poslední taneček s USA.

MMM

5.4.2019 14:34:07
Mimochodem, S-400 do Turecka je monkey verze elektronicky na úrovni Patriotu. Američanům by byla k ničemu ať už jako inspirace nebo učební materiál k překonávacím taktikám.

Rusáci nejsou blbci. Stačilo jim, jak jim obšlehli Čongové Sučka od té doby zase vyvážejí jen moneky verze.

peča

5.4.2019 14:32:03
Jerry:

Nedodržování dohod a podrazy jsou doména Pravé Říše Zla, tedy SSA. Turecko je sice musulumanské, ale dohody drží. A to i Erdogan.

peča

5.4.2019 12:51:36
Jerry
kdyby to Erdogan udělal, tak by z Putina udělal uplného hlupáka. Minimálně by pak následovalo to, že by rusové Turecko odstřihli od Syrie a dali by plnou podporu kurdům.
Na druhou stranu dokáži si představit, že by to Turecko udělalo za nějaké odškodné Rusku, tak jak se to stalo v případě Mistralu.
Pro Turecko ale může znít lákavě mít SU-57.
Marek

5.4.2019 8:41:37
Jerry

I. S-400. Taky jsem si toto myslel. To víš, že USA budou škemrat, aby si to mohli ověřit a otestovat. Ale popravdě řečeno, žádná technologie není unikátní - Nic nového pod sluncem. Není 1975. USA má v podstatě lepší radary.

Fakt jde jen o peníze a o vliv.

Americký letadla stojí oproti ruským za hovno, ale souhrn technologií a množství z nich dělá neporazitelnou sílu.

Dokonce bych řekl, že lidi mají informace, ale neumí to vyrobit, protože ty materiály prostě nemáme.

II. 5G. Státy, a jejich zkurvený tajný služby se těšily, jak budou za pomoci 5G všechno a každého šmírovat, pak jim došlo, že i ony se stanou šmírovatelenými. Proto ta histerie. Kokot volá zabijte kokoty.

III. ono je zajímavý, že superzbraně a supertechnologie mají Číňani a umí ...
i Kimovi už to lítá ... ještě že tu Ukrajinu máme. Kdyby ne, takj jsme opice na stromě.

MMM

5.4.2019 8:18:52
http://www.zvedavec.org/komentare/2019/04/7873-jak-zapad-vykradl-libyjske-miliony.htm

To byl geniální tah. Nechat si zaplatit spotřebovanou munici od napadeného. To je tak dokonalý jako když Sapkowski v pentalogii Sága o Ciri popisuje jak jeden stát vyhraje za peníze nepřítele.

jerry

5.4.2019 7:08:52
https://ac24.cz/-/ceska-bis-v-usa-prevzala-oceneni-za-zahranicni-spolupraci-od-cia?redirect=%2F

30 stříbrných pro Jidáše. Loutka dostala odměnu za kauzy Huawei. Užitečný idioti, kteří budou hozeni přes palubu až nebudou potřeba. Jen by mě zajímalo, po kom bude vymáhána škoda vzniklá arbitráží.

Jerry

5.4.2019 7:07:05
Dokud bude u moci Erdogan, tak turci necouvnou. Ten je na amíky nasranej, že ho chtěli sejmout. Na druhou stranu turkovi není co věřit. Jeden den tak, druhej den jinak.
Spíš se divím rusům, že jim dodají S400 a ještě jim na to půlku půjčí. Aby to nedopadlo tak, že turci systém převezmou, předají amíkům a rusům půjčku nezaplatí.

Jerry

4.4.2019 10:34:40
indie ukazují pakistánský AMRAAM jako důkaz sestřelení F16
https://sputniknews.com/asia/201904041073816987-pakistan-f16-amraam-missiles-threat-india/
Marek

4.4.2019 10:27:54
tak co myslíte povolí se Turecko USA nebo odolá tlaku?
Marek

2.4.2019 14:42:56
Meteleskum Bleskum II

Víte já ty dráty tam vidím pořád, jen vypadají jinak.

Proto na Váš vzkaz: MMM,přeji Vám a Vašim dětem a vnnkům,takové dráty,za jakými žil v Jáchymově v padešsátých letech při těžbeě uranu musel žít můj strejda.Třeba tam budete spokojený.

Vám vzkazuji, dráty jsou všude. Jen záleží kolik si jich okolo sebe postavíte.

Je to jen o Vás. Je to jen o Vašem rozhodnutí.

Proč nenapíšete kolikrát jezdíte do Vídně nebo Mnichova za týden měsíc.

Podívejte se, Marie Kabrhelová jezdila do Vídně každý týden na nákupy. Vy zřejmě ne.

Proč ne? Na to si musíte s upřímností sobě vlastní odpovědět sám.

Tento svět stojí na dezinformacích. Všude kam se podíváte, VŠECHNO JE JINAK. Pamatujte si toto židovské moudro: VŠECHNO JE JINAK.

Předevčírem jsme se klaněli Berlínu, včera jsme se klaněli Moskvě, dnes se klaníme Bruselu a zítra?

Každý král má své karty. Každý má své podmínky (zákony) a je na vás, zda-li, jak a v jakém rozsahu je budete dodržovat.

Podle mě, podmínky ve kterých žijeme spjaté s naším občanstvím, jsou celoplanetární. Se vším všudy. Včera byly podnínky jen východní a předevčírem jen Říšské.

Pokud nejste TUPAN tak vám otazník zítra poskytuje jansou odpověď = nepodobnou té Vaší s tím Jáchymovem.

pěkný den Vám přeji. Den bez drátů, otroctví, diktátu, likvidačních sankcí, konfiskačního zdanění a TOTALITY.

MMM

2.4.2019 13:10:24
Na Ukrajině existuje informace, jak si vzít Krym zpět.

V případě, že by si Čína přišla vzít zpět území, které jim Rusko kdysi ukradlo, musela by Ruská armáda všechny své síly věnovat na východ a už by nebyl potenciál bránit Krym.

Údajně zbrojení Číny má souvislost s neúspěchem bitev se SSSR v 1969 a případnou Čínskou porážkou Ruska o tyto území by se stala Čína SUPERVELMOCÍ.

MMM

2.4.2019 12:34:16
tady je komplexní stránka o momentálně nejlepší stíhačce na světe:
http://fullafterburner.weebly.com/aerospace/sukhoi-pak-fa-the-anti-stealth-gamechanger
Marek

2.4.2019 12:07:59
https://www.reddit.com/r/CredibleDefense/comments/ax2bc5/shooting_down_the_f117_over_kosovo_zoltan_dani/
video ZoltanDani jak jeho baterie sestřelila F-117, dále říká, že sestřelili F-16 - nachází se v muzeu a B-2 a ta měla spadnout v lese v CHorvatsku
Marek

2.4.2019 7:27:36
Hujer
sametová revoluce byla naplánovaná na poslední možnou chvíli. Komanči chtěli z jara 90 roku povolit lidem jezdit do Rakouska a později i jinam na západ. Byly plánované taky další úlevy s tím, že postupně se bude režim vyklidnovat. To muselo skončit, protože hrozilo, že se budeme mít dobře. A to se nesmělo dopustit.

A s tím Ruskem o tom vážně uvažuju. Na důchod že se odstěhuju někam kus od civilizace. Sice mi bude líto domu který jsem postavil a všeho co jsem za život vybudoval, ale svoboda za to stojí. Uvidíme jak se to tu vyvrbí.


Ale jak píše MMM
kdyby se v unii neutráceli prachy za píčoviny, tak je Evropa ekonomickým tygrem. Ale když 30 procent peněz se vyháže z okna, tak to nikdy nebude fungovat.


Jerry

2.4.2019 0:29:27
a v neposlední řadě ... jste na strašným omylu.

Tady přece žádný komunismus nebyl. Nebyl nikde na světě. Nemohl existovat, protože kapitalismus mu šlapal na paty svými výrobními inovacemi ...

... které se dnes prostě NEKONAJÍ.

W220, W221, W222 je facelift. B5, B6, B7, B8 ... pořád to samý.


Nesmíte se pořád dívat na Rusko, USA. Dívejte se do svého života a tam hledejte chyby, proč jste se měl tak nebo onak. Ne Brežnběv, ne Johnson, ne Husák, ne Helmut Kohl. VY, VY - osobně.

Pokud jste svůj život prosral - upřímnou soustrast.

MMM

2.4.2019 0:27:28
Ano a to je ono. Co dělá EU proti globalistickým tlakům? Nic, leze jim do PRDELE.

V tom je podstata té ekonomické NEVÝHODNOSTI být členem paktu, který vás vlastně VYSÁVÁ.

Ty VYSÁTÉ peníze tu chybí. CH - Y - B - Í !!!!!!!!!!!!!!!

Vy si myslíte, že to západu NEVYHOVOVALO ty dráty na hranicích? Ale to víte že ANO - vyhovovalo. Vy si myslíte, že kapitalisti neslídili po továrnách ČSSR?
Ale ano... Pendolíno jezdilo ve Velimi již za HUSÁKA.

Vidíte a to muselo skončit. Bim, bam dobrou noc - pohádky je konec.

MMM

2.4.2019 0:25:44
Už si několikrát všímám že na vás nejde odpovídat.

Pletete si pojmy s dojmy. Bohužel. Vůbec nerozumíte souvislostem

MMM

1.4.2019 20:23:51
MMM:“ čeho se bojím a to je,že dnes hodně lidí tvrdí a argumentují tím,že to za komunistů bylo všechno podle tehdejšího práva,jen se bojím,že přijdou jiní a budou tvrdit ...tak nacisté tyto nezakonosti dělali také podle tehdejšího platného práva.A to je to co se mi na tom všem nelíbí.Toď vše nic více.U mnoha lidí mě vadí jejich vidění světa.Včerejšek je minulostí,zítřek neexistuje,důležitý je dnešek
Já jsem vlastenec, proto nesnáším fašismus i komunismus, protože oba vrhli naší zemi do sra-ček(promiňte to slovo). A proto pryč s fašismem a komunismem.MMM,byl asi spokojený kdyby žil pod ruskou knutou a jeho svobodu,jako moji v roce 1968 pojezdily Sovětské tanky.
A neb jak říká jeden anonym: Slepému neukážeš,hluchému nepovíš,debilovi nedokážeš Láska je příliš drahá věc. Přišel-li jsi k ní lacino, oklamal jsi sám sebe.
Takže inteligenti kvalit MMM,mě nemůžou nikdy vyvést z rovnováhy.
Ano, mnoho se změnilo, ale lidé zůstávají stejní, jenomže teď víme líp, kdo je kdo. Kdo je slušný, byl slušný vždycky, kdo byl věrný, je věrný i teď. Kdo se točí s větrem, točil se s větrem i dřív, kdo myslí, že teď přišla jeho chvíle, myslel vždycky jen na sebe. Nikdo se nestává přeběhlíkem, kdo jím nebyl vždycky, kdo mění víru, nemá žádnou... Národ nepředěláš, ledaže bys měl na to staletí, jenom davy můžeš vést dnes tak a zítra tak. Kdo nenávidí, měl v sobě tu nenávist vždycky, kde by se v něm tak najednou vzala! Kdo sloužil, bude sloužit dál, kdo chtěl dobré, bude zase chtít dobré. Ani vůle se nemění. Nedívej se do tváře, která se změnila, nikdo se nestane krásnějším tím, že změnil tvář. Tvrdá zkouška je i tvrdé poznání. Budoucí foliant našich dějin o této době bude mít jeden podtitul: Kdo byl kdo. I dobrá paměť patří k těm stálým věcem, jichž je a bude třeba.
Karel Čapek
MMM,přeji Vám a Vašim dětem a vnnkům,takové dráty,za jakými žil v Jáchymově v padešsátých letech při těžbeě uranu musel žít můj strejda.Třeba tam budete spokojený.

Nikdy nedosáhneš svého cíle když budeš zastavovat a házet kameny po každém psu který štěká.

Hujer

1.4.2019 19:46:51
HUJER

Začínám si uvědomovat jak DŮLEŽITÉ a PŘÍNOSNÉ byly dráty a zátarasy od Bratislavy po AŠ. To bylo k tomu, aby žádný PIČUS jako ty HUJERE nám na západě nemohl dělat ostudu.

Tato kreace blbosti a idiocie byla hlídána se zbraní v ruce.

Pípání ptáčka je možná víc než hrobové ticho, ale o to přece nejde.

Jde o diktát nesmyslů a absolutní totalitu poslušnosti nevoleným konšelům, která začala až poté, kdy byli všichni obyvatelé chyceni do pasti, ze které nejde ven a každý, kdo by chtěl odejít, bude mít na zřeteli katastrofu BREXIT.

Pořád je Anglie rozdělena skoro půl na půl. Dnes je to 54% proti vystoupení. Dnes by to dopadlo jinak.

Nebýt EURONESMYSLŮ, mohlo tu být ráj na zemi. Takto máme každý den u držky, že jsme jen hloupé malé ovečky, se kterými si EUROFAŠISTI mohou dělat co chtějí.

My se nemusíme o nic přičinit, protože jsem okrádáni na každém kroku velkým Německem zatím co, pidi česko - pro Němce stále jakýsi bezvýznamný Protektorat Böhmen und Mähren je jen výrobna komponentů s nízkou přidanou hodnotou.

Hňupe, nějak si opoměl, kolikrát si na tom západě byl. Třeba za minulý měsíc. Když ta svoboda je tak jupí. Já znám lidi kteří blijí když mají jet do Německa s trpět tam šikanu.

MMM

1.4.2019 19:24:55
Hujer
kdyby jsi tam nežvanil o Putinově Rusku, tak by se dalo s tím co jsi ted napsal, vyjmečně souhlasit. Stale jsi nenapsal odkaz na fotky těch sestřelených Migů29 a SU 30 v Pákistánu...
Marek

1.4.2019 17:45:39
Oprava předešlého příspěvku,nějak se mi to tam zamotalo.
Soudruzi a soudružky: EU,to je vlastně stejné jako v manželství: moudrý člověk z něj také neutíká jen proto, že všechno neklape podle něj a občas to mezi „členy“ i drhne. Když už jsem u toho manželství. O.Wilde měl trefné přísloví:“ Manželství je jako obléhaná pevnost, kdo je venku, chce dovnitř a kdo je uvnitř, chce ven!. S Evropskou unií je to dost podobné. Ale ať si svůj život v „pevnosti“ obracím, jak obracím, žít v manželství i v Unii je stokrát výhodnější, lepší a příjemnější než být single (nebo kůl v plotě?). Jenže oboje je třeba si odpracovat, přičinit se, nic nespadne z nebe, nic nezařídí jen ten druhý. Česko není jako Velká Británie silnou zemí, která svůj vliv neztratí ani v případě vystoupení z EU. Nejsme bohatí jako Švýcaři. Nemáme ropu jako Norové. Nejsme velcí jako Němci. Zato máme zatraceně blízko Putinovo Rusko. Kdybychom čistě teoreticky z klubu vystoupili, náš hlas bude na mezinárodním hřišti připomínat pípání ptáčka. To za prvé. Ekonomicky si také nepolepšíme, jsme s Unií příliš svázáni a na ní závislí. To za druhé. A za třetí? On ten svobodný pohyb, který si užíváme třeba jen o dovolené, je přece také něco úžasného.
Tak že komu se tu nelíbí,tak je třeba odjet vlakem do poslední žel.stanice v ČirnéA komu se zde nelíbí,je třeba sednout na vlak a čeká Vás Železniční trať Čop – Čierna nad Tisou,zde zahodíte pasy a hurááááááááá do Putinova Ruska,kde Vás čeká ráj na zemi.

Po delší odmlce Hujer

1.4.2019 17:41:12
Soudruzi a soudružky: EU,to je vlastně stejné jako v manželství: moudrý člověk z něj také neutíká jen proto, že všechno neklape podle něj a občas to mezi „členy“ i drhne. Když už jsem u toho manželství. O.Wilde měl trefné přísloví:“ Manželství je jako obléhaná pevnost, kdo je venku, chce dovnitř a kdo je uvnitř, chce ven!. S Evropskou unií je to dost podobné. Ale ať si svůj život v „pevnosti“ obracím, jak obracím, žít v manželství i v Unii je stokrát výhodnější, lepší a příjemnější než být single (nebo kůl v plotě?). Jenže oboje je třeba si odpracovat, přičinit se, nic nespadne z nebe, nic nezařídí jen ten druhý. Česko není jako Velká Británie silnou zemí, která svůj vliv neztratí ani v případě vystoupení z EU. Nejsme bohatí jako Švýcaři. Nemáme ropu jako Norové. Nejsme velcí jako Němci. Zato máme zatraceně blízko Putinovo Rusko. Kdybychom čistě teoreticky z klubu vystoupili, náš hlas bude na mezinárodním hřišti připomínat pípání ptáčka. To za prvé. Ekonomicky si také nepolepšíme, jsme s Unií příliš svázáni a na ní závislí. To za druhé. A za třetí? On ten svobodný pohyb, který si užíváme třeba jen o dovolené, je přece také něco úžasného.
Takžekomu se tu nelíbí,tak je třeba odjet vlakem do poslední žel.stanice v Čirné EU,to je vlastně stejné jako v manželství: moudrý člověk z něj také neutíká jen proto, že všechno neklape podle něj a občas to mezi „členy“ i drhne. Když už jsem u toho manželství. O.Wilde měl trefné přísloví:“ Manželství je jako obléhaná pevnost, kdo je venku, chce dovnitř a kdo je uvnitř, chce ven!. S Evropskou unií je to dost podobné. Ale ať si svůj život v „pevnosti“ obracím, jak obracím, žít v manželství i v Unii je stokrát výhodnější, lepší a příjemnější než být single (nebo kůl v plotě?). Jenže oboje je třeba si odpracovat, přičinit se, nic nespadne z nebe, nic nezařídí jen ten druhý. Česko není jako Velká Británie silnou zemí, která svůj vliv neztratí ani v případě vystoupení z EU. Nejsme bohatí jako Švýcaři. Nemáme ropu jako Norové. Nejsme velcí jako Němci. Zato máme zatraceně blízko Putinovo Rusko. Kdybychom čistě teoreticky z klubu vystoupili, náš hlas bude na mezinárodním hřišti připomínat pípání ptáčka. To za prvé. Ekonomicky si také nepolepšíme, jsme s Unií příliš svázáni a na ní závislí. To za druhé. A za třetí? On ten svobodný pohyb, který si užíváme třeba jen o dovolené, je přece také něco úžasného.A komu se zde nelíbí,je třeba sednout na vlak a čeká Vás Železniční trať Čop – Čierna nad Tisou,zde zahodíte pasy a hurááááááááá do Putinova Ruska,kde Vás čeká ráj na zemi.

Hujer

1.4.2019 10:00:48
https://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-%2F%2FEP%2F%2FTEXT%20TA%20P8-TA-2019-0239%200%20DOC%20XML%20V0%2F%2FCSlanguage=CSfbclid=IwAR0pbEmsvqDHKR6wPOiZ6pwYUlHZOc44uxsDflVbCBA_r4H8xtC5ZCc_cdU

tak to je nářez. A já myslel že platí rovnost. Eu se už totálně zbláznila. Marku, můžeš radostí hýkat.

Jerry

1.4.2019 7:16:21
https://www.militarybox.cz/news/zkousky-americkych-perspektivnich-pusek/

osobně si myslím, že beznábojnicový střelivo ještě dlouho bude passé.Nevýhody převažují nad výhodami. Respektive jediná výhoda je nepatrně nižší váha náboje. Proti hovoří mechanická odolnost (spíše neodolnost) náboje, větší průměr *nábojnice*, problémy s vlhkostí, oleji a pod. Dále utěsnění komory, prach musí shořet beze zbytku a na pár dalších jsem si nevzpoměl.

K tomu přistupuje logistika, kdy by se museli nahradit miliardy nábojů ve skladech.

Jerry

1.4.2019 6:18:13
sakra, poslalo se mi to znova
jerry

1.4.2019 6:17:39
Marek opět perlí.
Zase ani jeden argument.

all
docela pěknej rozbor trestného činu teroristy z donbasu.
http://www.novarepublika.cz/2019/03/lze-za-terorismus-soudit-nekoho-kdo-se.html

Ale oni už si naši něco najdou. Zadání je jasné! musíme někoho odsoudit jako odstrašující příklad. Ostatní si už dají bacha.
Prostě zmrdistaán

Jarry

30.3.2019 1:04:39
JSOU TO DYLYNY! OBA. Oni jsou tupé ovce EU propagandy.

Vymatlané ovce, které jen napadají druhé, sami NEjsou vedeny k samostatnému myšlení. Jen zpívat Evropské častušky.

TOTALITA, DEMAGOGIE, DIKTATURA Bruselu - asi v tom každý den DYLYNY žijí, takže jim to nepřijde VADNÉ.

Asi jim každý den někdo sere na hlavu a tak jim to nepřijde divné, ale NORMÁLNÍ a SPRÁVNÉ a takoví IDIOTI se tomu ani nebrání.
Co říkat IDIOTOVI, který si myslí že je CHYTRÁK, když je to IDIOT.

A bude hůř.

MMM

29.3.2019 16:05:10
RadekV...SpaceX ?

Proboha, to už je dávno polostátní firma dotovaná přímo z rozpočtů NASA. Extrémní ztrátu prostě někdo zatáhl a to přímo agentura, která má vesmír v popisu práce. NASA nutně potřebuje nosič (jediný funkční americký nosič je vojenská Delta). Musk je reklamní panák a už o ničem nerozhoduje.

Tesla ? V každém jiném státě by už její vedení sedělo a je to jakási forma veřejného podniku s neprůhledným financováním. Veškeré jejich aktivity ve Státech jsou ztrátové, včetně těch dvou nových fabrik. Výdělečné jsou asijské dcery.

To je jejich *výhra*. Jejich jedinou devizou je to, že jsou reklamním oddělením na americký sen.

Skuteční američtí průmysloví vizionáři (vč. soukromého sektoru) jsou jinde. A většinou mají dnes indická a čínská jména :)

29.3.2019 14:25:59
Marek opět perlí.
Zase ani jeden argument.

all
docela pěknej rozbor trestného činu teroristy z donbasu.
http://www.novarepublika.cz/2019/03/lze-za-terorismus-soudit-nekoho-kdo-se.html

Ale oni už si naši něco najdou. Zadání je jasné! musíme někoho odsoudit jako odstrašující příklad. Ostatní si už dají bacha.
Prostě zmrdistaán

Jarry

29.3.2019 13:33:19
Flippy
máš recht, jenom mne štve ten jejich fanatismus, že za vším špatným stojí EU, ale jak jsem řekl, už na ně ohledně EU nebudu reagovat.

Radek V
já preferuji německou techniku, spolupráce s německým průmyslem může být akorát plus. Nejsem expert, ale co jsem četl tak ty požadavky naší armády jsou nesmysl, tak by to vůbec prý nemělo být. A rozhodně bych nedal zakázku té firmě co stojí za pandury. Když už tak BAE.

Marek

29.3.2019 12:02:34
Tady ti divní lidé něco tvrdí-píší, aniž by cokoli věděli,

to je ta jejich tragédie. Takoví pitomci se pak zastávají totality diktátu z Bruselu. Tam se nediskutuje - takže oni neví, co je diskuze.

MMM krade, EU je výborný svět, nebe je růžové, stejně jako naše dopředu naplánovaná budoucnost stejně, jakou plánovali v roce 194X

Znám lidi, kteří jsou helicopter view k EU. Já přesně vím o čem píšu, narozdíl od chytráků - pitomců zde přítomných - NEDISKUTUJÍCÍCH ovcí.

Poskytl jsem několik argumentů, proč nám velí nevolená smečka vlků. Uvedl jsem to co je skryté. Uvedl jsem rozdíl mezi svobodnými státy EHS, a novou dobou diktátu nesmyslů o kterých musí Marek a jiní Přizdisráči mlčet.

Oni jsou takoví je nepředěláme. Jsou zarytými obdivovači systému, který nás má porobit.

MMM

29.3.2019 7:52:26
flippy
podle čeho soudíš že je MMM magor. Protože argumentuje?

Jerry

29.3.2019 7:50:57
RadekV
Tesla že je v zisku? To je už apríl?

Jerry

29.3.2019 7:49:41
Fanatik nám tu bude vyprávět o fanatismu. Dobrej for.
Včera jsem si Marku na tebe vzpoměl když jsem koukal na dokument o Hitlerovi. Tomu taky lidi stále věřili i když rusové měli Berlín obklíčenej. S tebou je to stejný. Kdyby EU přikázala vystřílet všechny bílý, tak ty tomu budeš fandit.

Uvědom si, že válka je pokračování politiky jen jinými prostředky.

MMM, ten moula nikdy nepochopí rozdíl mezi optimalizací daní (legální) a danovým únikem. On asi své daně neoptimalizuje.
Bože to je vůl.

jerry

29.3.2019 7:32:08
JWST je revoluční teleskop, vývojově extrémně náročný (NASA výrazně podcenila náklady na vývoj). MLM Nauka je přestavba záložního modulu FGB-2 (záloha Zarji, která vzlétla před 20 lety) na vědecké využití - téměř nic nového na ní nebylo. Ale máš pravdu, že je tam spousta společných prvků - tzv. manageři, kteří se dostali na horní pozice ve firmách, nemají ponětí o tom, co se a jak dělá, jak je to náročné a jaké jsou rizika, místo toho lžou všem kolem sebe (třeba i majitelům firem). Většina velkých projektů se kvůli tomu dostane do problémů a zdržení. Pouze pokud jsou v čele schopní lidé, dosahuje se úspěchu (E. Musk a SpaceX, Tesla přežila a je v zisku jen díky vytrvalosti a důvěře).
Pokud jde o Zirkon a Lider, je to vzdálená budocnost, Rusko nemá na stavbu Liderů, Zirkon je v pokusné a vývojové fázi - cena za dokončení systému může být nad možnosti Ruska, jednotková cena může být taky extrémní - uvidíme. Na druhou stranu Rusku stačí jen pár desítek ks.
Líbí se mi výběr obrněnců pro AČR - pozvou 4 výrobce a dají jim instrukce, které jeden nesplní určitě (Puma - kapacita, věž s posádkou) a jeden snad splní (Lynx 41 - výroba v ČR). Osobně se mi líbí Ascod 2, ale ani CV90 není špatný. Lynx bych nebral, bude mít spoustu dětských nemocí. Puma je něco jako Bradley na steroidech, nevhodná pro stát našich možností. Radek V.

28.3.2019 20:59:20
Marku jak bych ti to řekl. Na hádce s blbcem je zajímavé, že když trvá dýl jak 30 sekund, tak se vlastně hádaj blbci dva. Nech MMM a pokoji. Je to blázen. Naprosto regulerní magor.

Flippy

28.3.2019 14:05:57
protože ty, Jerry, Michal pro mně nejste důvod se tu bavit o EU. Já jsem to zkoušel, ale marně, s fanatikem normální člověk nemůže vést rozumnou řeč. Krom toho tohle je military, to by jste si měli uvědomit nikoliv politický web EU.
Marek

28.3.2019 13:27:58
Proč Marku někdy neodpovíš na ty ZMRDOVINY té tvé milované Fašisitické organizace.

Přece není možný, aby se takovej slepej a tupej pičus jako si ty vůbec narodil.

Tvoje roodiče byly kolaboranti, udavači nebo závistivci? Po kom si to proboha podědil.

MMM

28.3.2019 11:55:01
http://tass.com/defense/1049572
tenhle článek obsahuje jednu špatnou a dobrou zprávu. Ta špatná je, že udajně se počítá se zavedením Zirkonu do aktivní služby až v roce 2023 ta dobrá je, že se počítá s Liderem, který jím má být speciálně vybaven. Zirkon má být udajně i v protizemní verzi.
Marek

28.3.2019 7:29:58
Tak nám zkurvená EU bude blokovat rychlost jízdy. Zmrdi zasraný. Už to vidím, jak se potáhne kamion 70tkou a já ho prostě nepředjedu, protože v tom místě je 90ka a na předjetí jen 0,5 km. Takže se za jedním pomalým kamionem potáhne celá kolona i několik desítek kilometrů. To bude ekologie.
Tohle musel vymyslet genius.

jerry

28.3.2019 3:00:31
Radek:

JWST měl letět původně v roce 2012. Od té doby jde ve stopách Nauky. Mám pocit, jako by snad ty kosmické agentury ani nechtěly, aby ty stroje do vesmíru letěly.

Když si vezmu, že Musk v rámci PR akce posváří megahopsadlo na hlíně jak nějaký farmář, tak nevím co si o těch dvou státních mološích mám myslet.

peča

27.3.2019 17:54:55
https://cz.sputniknews.com/svet/201903279513082-ve-venezuele-bylo-zadrzeno-sest-podezrelych-z-diverze-na-vodni-elektrarne-guri/

27.3.2019 17:50:43
Jar na Kryme

https://cz.sputniknews.com/foto/201903279515604-Jaro-Krym-bohatstvi-barvy/

27.3.2019 17:48:53
Americká ropa:

https://cz.sputniknews.com/svet/201903279516054-sankce-proti-iranu-udelaly-z-usa-lidra-v-tezbe-ropy/

27.3.2019 17:45:44
https://cz.sputniknews.com/svet/201903279514063-americka-letadlova-lod-uss-gerald-r-ford-se-pri-zkouskach-porouchala/

Jánošík

27.3.2019 17:44:03
India zostrelila družicu:

https://cz.sputniknews.com/svet/201903279516042-indie-sestrelila-druzici-a-prohlasila-se-za-vesmirnou-velmoc/

27.3.2019 14:27:48
DEMAGOGu

tvá demagogie, tvůj guláš v hlavě ti neumožňuje nijak jinak uvažovat než KOLABORANTSKY.

Optimalizace není krácení.

Ty si prostě myslíš, že máš pravdu ale ty si úplně vygumovaný. Prázdnej sud nejvíc duní. Ty si pičus. Už si to uvědom.

MMM

27.3.2019 12:41:20
MMM
jasně, tak hlavně že ty to se svou kapsou nemyslíš dobře o)) poctivě platíš daně, nic nekrátíš, nekradeš/neoptimalizuješ jsi uplně zářný příklad toho , jak to s nami všemi myslíš dobře o))

a ted vážně - kdyby každý byl jako ty, tak naše zdravotnícitví, školství, armáda by šla uplně do kytek.....
Marek

27.3.2019 9:32:23
A právo v ČR?

Dávej na toto bacha:

Fiduciární převod práva

dluh je zaplacen a zástavní právo nezaniká ...

Takové zástavní právo BEZ ROZVAZOVACÍ PODMÍNKY...

Pokud bude Dlužník s tímto způsobem zajištění souhlasit, může přijít svým neplněním o majetek a věřitel mu dokonce v určitém případě nebude povinen uhradit ani rozdíl mezi cenou majetku a skutečným dluhem.

dobrý ne?

MMM

27.3.2019 9:25:19
Jerry

pokud nechceš být vázán zákonníkem ČR, musíš se vzdát občanství.

Mocipáni nechtějí lidi jako jsme my, s vlastním uvažováním a kritickým myšlením k tomu, co se nám nelíbí. Mocipáni potřebují lidi jako je MAREK. Za prachy zradil vlast ve jménu novodobého Fašismu.

Proč zvedají mzdy státním zaměstnancům a důchodcům? Protože součet těchto dvou skupin + náhodných sympatizantů dá většinu nad těmi, kteří mají vlastní rozum a vidí, že si nás kupuje samotný ĎÁBEL.

Podívej jak se Marek vzteká, že si optimalizuji daně. Když se podíváš na neustálou kreaci likvidačních pokut podnikatelů je jasné, že tato SVOBODA musí být potlačena.

Naši zami nevedou lidi, kteří to s námi myslí dobře, naší zami vedou lidi, kteří to myslí dobře se svou kapsou.

MMM

27.3.2019 7:17:06
MMM
svět se v kravskou prdel obrací. Ty autorský práva jsou jen důvod, jak omezit lidem příjem informací.
Už ted se bez proxy nedostaneš na některý americký servery z Evropy. Kvůli ochraně osobních údajů. Ted to bude ještě horší. Lod´bláznů je celá EU.

Dostalo mě obvinění toho kluka co bojoval na Ukrajině za domobranu. Pokud budou postupovat podle práva a ne podle politickýho zadání, tak jej musí osvobodit.

Doněcká a Luhanská republika nejsou mezinárodně uznané teroristické organizace. Ani služba v cizích ozbrojených silách se nedá naočkovat, protože ty republiky nejsou uznaný. Celý obvinění stojí na vodě.

Ani mě nepřekvapuje, že jej napráskali kamarádi, kterým se pochlubil.

Podle této logiky by měli být za podporu terorismu obvinění všichni co schvalují atentát na Heidricha. To byl teroristický čin proti přestaviteli legitimní vlády.

Jerry

27.3.2019 0:34:32
To víš, že mě čert bere, když se někdo zastává TOTALITNÍ soustavy a jejího diktátu, jako bylo dnes, kdy schválili mediální hovna - směrnici k ochraně autorských práv na internetu.

Nic pozitivního - zase sračka. Samé hovna.

Z čeho mám mít radost?

MMM

26.3.2019 13:38:26
Jerry
ty sám neumíš číst a proto se do toho zamotáváš. Napsal jsem, že to ten střelec nahrál tak aby to vypadalo jako PC hra, né že to je PC hra. A výsledek je, že Jerry, Michal si myslí, že to je spiklenecká teoria s cílem odzbrojit obyvatele o))) Jestli neumíš rozeznat význam jednoduchého psaného textu tak jsi debil ty.

to že USA uznali vlastnictví Golan Izraeli neznamená vůbec nic z hlediska mez. práva, nikdo s tím nesouhlasí ani ostatní západní země. Je to jenom gesto pro Netanjahua před volbama stejně jako ta vypálená raketa - tady bych očekával Jerryho a MIchala jakožto vyznavatele konspiračních teorií, že tu raketu vypálil nějaký žid, aby měl záminku pro zákrok. O tom by se dalo diskutovat.

MMM- nedávno to vypadalo, že praskne žilka tobě, pokud už nepraskla
Marek

26.3.2019 9:05:51
protože si to co pošleš Marek vůbec nečte, udělá si nějakej svůj tupej závěr, nemá smysl na něj reagovat. ON MÁ PŘECE PRAVDU a všichni ostatní se mýlí.

RadekV - nikdo nemá peníze. USA mají sice zbraně, zase nemají všem dostupné zdravotnictví. Něco za něco. Dát za 1 pokojový byt s dveřmi z pokoje přímo do ulice 1.800,- USD měsíčně, blil bych. A ti lidi co bydlí na zemi, to je taky asi fakt na piču, nemyslíš RadkuV?

Jerry - neřeš to. Praskne ti žilka ...

pěkný den všem

MMM

26.3.2019 8:05:23
Konspirační teorie jsou prostě ubohé. Nemá moc smysl se jimi dlouho zabývat: 1. nevíte, jak moc je záznam upravený. 2. při nízkém rozlišení, ukládání, střihání a převádění videa může docházet k chybám. 3. Nový Zéland neměl žádný důvod rozjíždět takovou obrovskou maskovací akci, z jakých důvodů? Kdo by riskoval tak moc? 4. zvedavec je naprosto nedůvěryhodný zdroj informací. To i sputnik je o třídu výš.
Iron Dome není 100% systém. Taky nepokrývá celé území Izraele. USA uznají Izraeli vlastnictví Golan - Syřané měli dost času, aby uzavřeli s Izraelem mír, a legalizovali tím vlastní dobytí Golan v roce 1948. Takže teď nebudou mít nic. Hlavním důvodem je ztráta moci syrské vlády a vzestup vlivu Iránu v Sýrii.
Rusko opět odložilo start Nauky k ISS, protože další systém definitivně selhal - náhrada bude připravena nejdřív na podzim 2020, takže až v roce 2021. Rusku dochází peníze, takže se výdaje omezují na naprosté minimum. Radek V.

26.3.2019 7:01:37
Marku
poslední věc.

Kdybys nebyl takovej debil, tak by jsi si přečetl celej článek kterej jsi postnul a ne jen nadpis. V tom článku totiž píšou, že to nahrál z pohledu počítačovýho hráče, ne že to je natočený ze hry.
DEBILE
jestli máš problém porozumět napsanýmu textu, tak se na to raději vyser.

Jerry

26.3.2019 6:56:22
Marku, říkal jsem že na tebe nebudu reagovat, ale už naposledy. Oficiální verze ( první) byla, že to je streamovano živě. Čemuž odpovídal i čas útoku a čas publikování na server.
I
pokud to bylo předtočený, jak to že sehnal herce který mu tam hráli, jak to že mu to nechali natáčet v tej samej mešitě kde pak spáchal masakr?

II
pokud to předtočený nebylo, odpověz na proč ty rozdíly

III
oficiální záběry z masakru v plným rozlišení ukazují arabýše který je na posledním tažení a pak ho to přestane bavit a odejde

IV
pořád nikdo nevysvětlil proč si dal práci vymazat z videa prostřelený sklo u auta, při zatýkání bylo furt neporušený a pak se v něm dodatečně díry objevili.

V
proč vrah nebyl obviněn z ter. činu, ale jen jedné vraždy?

VI
proč jsi takovej idiot? Systém hledá jakoukoliv , třeba stupidní výmluvu pro blbečky jako ty.

Howg, domluvil jsem

Jerry

25.3.2019 23:07:03
hoďte oko na T4MS 200 nebo LK

MMM

25.3.2019 20:36:24
Marek, ty seš fakt uplně mimo vid? Na čem jedeš?

Michal

25.3.2019 14:34:55
https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2769023-raketa-vypalena-zrejme-z-gazy-zasahla-dum-u-tel-avivu-sedm-zranenych

kde byl IronDome?

Michal
vyšlo najevo, že ten utočník to tak nahrál schválně, aby to vypadalo jako PC hra. Jerry to pochopil tak, že to nemůže být pravda a že to je spiknutí

Marek

25.3.2019 13:28:39
Marek, můžeš mi říci v čem skočil na lep?

Michal

25.3.2019 9:46:15
Jerry
tak už jsi to pochopil, že jsi skočil na lep?
https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2767640-novozelandsky-utocnik-ze-sebe-videem-udelal-hrdinu-pocitacove-hry-stavi-divaka-do
Marek

25.3.2019 8:55:37
skoro celá komedie pěkně sesumírovaná.
http://www.zvedavec.org/komentare/2019/03/7862-kdyz-dojde-na-fakta.htm

jerry

24.3.2019 21:22:22
tak nám EU asi nařídí, že ve městě budem jezdit 30km/h a mimo obec 60km/h ...

Auta nás budou brzdit.

https://www.lidovky.cz/byznys/auto/auta-ovladne-velky-bratr-budou-mit-omezovace-rychlosti-a-alkoholove-zamky.

Musí přijít revoluce a tyto úřednický dirigenty ...

MMM

24.3.2019 19:17:48
dnes je to 20 let, co agresor včele s USA napadl Srbsko.....bez jakéhokoliv mandátu, svinstvo největšího kalibru.
Marek

24.3.2019 19:15:49
dnes je to 20 let, co agresor včele s USA napadl Srbsko.....bez jakéhokoliv mandátu, svinstvo největšího kalibru.
Marek

22.3.2019 15:22:00
tak aerolinky začaly rušit zakázky BOeingu.......Boeing udělal chybu, že místo aby zareagoval, že vše prověří, tak zareagoval, že pozorně monitoruje o))
Ukázalo se, že příslušný US uřad si nevyzkoušel letadlo a vydal certifikaci na základě zkoušek od Boeingu.....aby to urychlili kvůli Airbusy a zkurvili to.
Marek

22.3.2019 13:41:44
už se nám sem sáčkujou
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ozbrojeni-cizinci-prorazili-policejni-zatarasy-zastavila-je-az-ostra-strelba-68891?dop-ab-variant=0seq-no=1source=hp

jerry

22.3.2019 12:02:46
Promiň

o koze a o voze.

Zkus si prosím přečíst, co jsem psal a na co upozorňuji.

Já se nebavím o EK já se bavím o TOTALITĚ.

Řádky o mám podnikání svědčí o tvé nadutosti a imbecilitě. (Mentální retardace je postižení jedinců, při kterém dochází k zaostávání vývoje rozumových schopností) - jen se podepisuješ.

Já znám obrovskou spoustu lidí a slyším odevšad jen hovna. Takže na tu tvou legendu o štěstí v podobě EU penězovodů moc nevěřím.

MMM

22.3.2019 9:02:45
MMM
nenamlouvej si něco co neni. EK existovala už od 50 let i za EHS...chápeš? Nežij pořád v bludech, pořád si stěžuješ, že v EU rozhodují ti co nebyli voleni, ale to bylo i v rámci EHS .
Vidím, že ty jsi z té EU uplně onemocněl. Zřejmě to tvé podnikání jde do kytek a už to nezvládáš....
Marek

22.3.2019 7:58:00
MMM
ser na to. S Markem nemá cenu diskutovat. Na argumenty má jen své naučený sračky. Nebo jsi od něj slyšel někdy nějakou věcnou připomínku?
Je to politruk jak vyšitej.
Jerry

22.3.2019 0:29:12
Proč bych si měl studovat HOVNA? Než byla Totalita EU tak byly nezávislé svéprávné státy, spojené do Evropského hospodářského společenství. Nikdo jim nic NEDIKTOVAL, proti zájmům jeho občanů - jako odzbrojení - třeba.

TY SEŠ PROSTĚ PIČUS A NEMÁ SMYSL S TEBOU - TY VYGUMOVANÁ HLAVO PROPAGANDOU - SE VŮBEC BAVIT.

četl sis co jsem ti napsal? Asi ne. Takže nechápu o ČEM MELEŠ.
MELEŠ HPOVNA A ODVÁDÍŠ POZORNOST OD SDĚLENÍ, V JAKÉ TOTALITNÍ SRAČCE JSME.

Hitler se musí v hrobě řechtat, jak to Němci v evropě vypekli. Co nesvedly tankové divize, svedla politika takových zmrdů, KOLABORANTŮ jako si ty.

Taky jsem tomu věřil, ale nejsem slepý, abych neviděl tu hrůzu, o jakou se tu pokouší - vlci v rouše beránčím a PIČUS na piedestále, meloucí hovna stále dokola

MMM

21.3.2019 20:14:03
MMM
meleš právě ty, víš ty vůbec kdy vznikla Evropská komise - ten tvůj Brusel? Tohle sis nenastudoval
Marek

21.3.2019 16:31:01
Co ty IDIOTE PITOMEJ pořád meleš.

EHS - suverénní státy, o kterých žádný mamlas z Bruselu NEROZHODOVAL.

EU - TOTALITNÍ FAŠISTICKÁ SRAČKA nevolených papalášů Bruselu.

----------------------------------------------------

Přesně si to vystihl, KDYŽ JE TO TAK NA HOVNO.

Tak si VZPOMEŇ, jak se u nás volilo pro vstup do EU.

LŽI SRAČKY POZITIVA. NEGATIVA se nesměla otevírat.

-----------------------------------------------------


Prostě lidem nalhali hovna i když věděli, že se řítíme do totalitní společnosti. Je to o tom, o čem tu píšu stále.

Historie - na jedné straně lidi posedlí fašismem a Hitlerem a na druhé straně padaly hlavy pod Gilotýnou odpůrců, nebo je věšeki jako maso na hák.

To jsou ty tvoje pozitiva. SLEPÝ HLUPÁKU.

MMM

21.3.2019 14:20:58
Michal
jinak ano souhlas, myslivec idiot, pověsit za koule, tihle hovádka nadělali už bohužel mnohem horší škody, než že zastřelili psa...
Marek

21.3.2019 14:19:57
Michal
upřímně nechápu co jsem neměl čekat, co mi tím článkem chceš jako říci?
Marek

21.3.2019 14:14:53
Jerry
ono totiž žádné rozpory nejsou. holt jsou na světě lidé a weby, kteří mají potřebu šířit spiklenecké teorie a podobné kidy, které většinou nejsou na reálném základě. Ale věří tomu.

MMM
od vzniku EU vstoupilo dalších 16 států do EU a proč teda když to je tak na hovno? Jenom Norsko nevstoupilo, neprošlo referendum. Jinak oceŇuji, že sis něco nastudoval o EU a víš že předtím bylo EHS, kterým se tak oháníš, ale pochop, že EU nahrazuje EHS, které nahradilo ESUO. Takže ty sice používáš pojem EHS, ale nevíš co za tím stojí. Krom toho víš o tom, že v rámci EHS neexistovala možnost opt-out teda možnost vyjednat si výjimku.....a to by se ti určitě nelíbilo, zatímco EU tuhle možnost zavedla.
MMM-velký zastánce EHS, ale nikoliv už EU ale přitom tomu hovno rozumí

Marek

21.3.2019 13:54:00
https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/pes-strelba-myslivec-usmrceni-police-vysetrovani-vystrel-zvire-stare-briste-vysocina.A190321_061646_jihlava-zpravy_mv

Tak tady za mne jasný exemplární případ. 50m od jiné osoby, ovčácké plemeno a nejednalo se o mysliveckou stráž a nevěděl na co střílel.

Tedy, obecné ohrožení, pokus o těžké ublýžení na zdraví. Hned sebrat zbroják, zbraně a do tepláků.

Tos Marku nečekal že?

Michal

21.3.2019 12:14:03
941

jsem slyšel, že o obě pečuje banda důchodců/nadšenců bývalých vojclů, občas si s němi vyjedou, protože jsou odzbrojené. Rozhoní čumící ponorky NATO. A protože jsou pořád funkční, tak čumí a čekají u mola na svůj osud.

Na celkové rekonstrukci není zájem, protože slíbili USA jejich likvidaci, což u 50% zatím proběhlo. Zbyla první po rekonstrukci a 2 poslední, které jsou ještě živé.

Nejsou do ní rakety.

Myslím že by šlo vyrobit Bulavy pro danou velikost bývalého systému RSM52.

Až ty reaktory v 941 půjdou do kopru, půjdou i ponorky, cena rekonstrukce je rovna cela postavení ponorek nových 955.

MMM

21.3.2019 11:36:18
debil:

Na přestavování Tajfunů není zeleň. Byť by to bylo hezké využití.

22350M bude mít téměř dvojnásobný výtlak a počet UKSK modulů se zvedne na 12, tedy 48 raket. Na 24 se má zvednout u původních Gorškovů v rámci modernizačního programu.

Lidery děsně bobtnají při poklesu plánované výzbroje a jejich plánovaný počet klesá. Dvě lodě se jim vůbec nevyplatí stavět. Potřebují nejméně 4, lépe by bylo půvondě plánových 8.

peča

21.3.2019 10:15:27
Marku, ještě jednou a pomalu. Přečti si ty články a jsou tam uvedeny ROZPORY. Zkus je vysvětlit.

Jsi prostě fanatik kterýho nezajímaj důkazy. Jdeš a uděláš co se ti řekne, myslíš si co si máš myslet, odpovídáš tak jak by se mělo odpovídat. Věcná diskuse s tebou není možná.

Ode dneška na tebe nebudu reagovat protože jak MMM říká, nemá to cenu.

Kdybys žil před 80 ety, tak bys s fašisty střílel židy, před 70 lety by jsi rozkulačoval sedláky.
Lidi jako ty páchají největší zvěrstva když mají možnost.

Jerry

21.3.2019 9:02:22
Už jednou pochopte, že MAREK je NAPROGRAMOVANÝ člověk.
To nemá s reálným úsudkem nic společnýho.

Pro něho je ZLO dobrem a dobro ZLEM, neumí to vysvětlit protože to jeho mozek neumožňuje.

Jeho PARADIGMAT je prostě změněný. Axiomy jsou nastaveny tak, aby všechno skládali do krásné úžasné Evropy plné blbých bezprávných otroků ...
... a reklamace nedostatků? Ta se apriori odmítá.

Jsme pro něj jakousi lidskou vadnou segmentací.

Všude slyším, jak jsou lidé z východu obchodující na západě neustále šikanováni, neustále pokutováni, jak musí mít to či ono a tak to člověka znechutí.

EU začíná být nepodobná říši ŘÍMSKÉ. A to je škoda. EHS prostě nebyla organizací podrobených států bruselskému diktátu plných EURO - NESMYSLŮ.

EU vidím jako kreaci nové sekty v počtu půl miliardy oveček, nových lidí, nových myšlení, za zády s velkým Bratrem a rozhodnutími, se kterými mi obyvatelé, kterých se idiotské a kreténské rozhodování týká, nikdy nepřijali.

Je mi to líto. Markovi vypláchli mozek

MMM

21.3.2019 8:24:28
Jerry
a co chceš vyvrátit? nevymýšlej krávoviny

Mamlas
Gorshkov M není moc velké rozšíření z 16 šachet na 24 je stále málo když čínský 055 má 112. Musí začít stavět Lidery. Proto také přestaví pár Akul a narvou do nich 200 Kalibrů, Zirkonů
Marek

21.3.2019 7:44:50
další detaily komedie
https://aeronet.cz/news/video-kdyz-strelec-vstoupil-do-mesity-al-noor-v-christchurch-poprve-na-podlaze-v-chodbe-uz-lezel-pripraveny-pomalovany-zasobnik-do-automaticke-pusky-jako-v-pocitacove-hre-a-dalsi-unikla-fotografie/

Marku, jak to vyvrátíš?

jerry

21.3.2019 6:49:38
pro debilního Marka
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/500403-novy-zeland-po-utoku-na-mesity-zakaze-utocne-pusky.html

Tohle je ten důvod proč se udál ten pseudomasakr.
Ten zákon měli připravenej dlouho dopředu a jen potřebovali důvod. A protože se nic nedělo, tak si jej vytvořili.


Kdybys používal tu kouli na krku k přemejšlení, tak jak to že na online videu není žádná krev a pak se tam najednou objeví. Jak to že po 3 ranách z brokovnice je sklo nepoškozený a pak se tam dodatečně objeví díry?

Ale s tebo se nemá cenu bavit. S Evropskou unií na věčné časy a nikdy jinak.

Jerry

20.3.2019 18:48:53
http://zvedavec.org/vezkratce/16147/

...a čítať samozrejme aj komentáre :-)

20.3.2019 18:38:33
Prečo USA nechce obnoviť výrobu F-22 ?

https://cz.sputniknews.com/svet/201809198090410-usa-letectvo-stihacky-f22/

20.3.2019 18:34:19
https://cz.sputniknews.com/svet/201809258128687-SU35-hledacek-USA-stealth-F22-Syrie/

20.3.2019 18:33:36
https://defence-blog.com/news/russian-fighter-jets-intercept-u-s-f-22-raptor-flying-over-syria.html

20.3.2019 18:26:36
https://cz.sputniknews.com/svet/201903209472250-su35-rusko-usa-egypet-sankce/

20.3.2019 18:23:58
Tu je tá integrácia multi-kulty v praxi...

https://cz.sputniknews.com/svet/201903209477590-v-italii-se-migrant-pokusil-zapalit-autobus-s-detmi-foto-video/

20.3.2019 18:21:53
https://cz.sputniknews.com/svet/201901098892209-rusko-iss-system-kurs/

20.3.2019 17:53:03
https://cz.sputniknews.com/svet/201811088427509-Rusko-letoun-Su-57-moznosti-modernizace/

20.3.2019 17:50:14
https://cz.sputniknews.com/svet/201811148467901-Rusko-stihacka-Su-57-pixelove-zbarveni/

20.3.2019 17:48:23
ruský FILIN

https://cz.sputniknews.com/videoklub/201903109416299-tento-druh-zbrani-dosud-nikdo-nevidel-exkluzivni-zabery-zkousky-ruskeho-filina/

Jánošík

20.3.2019 17:44:18
https://cz.sputniknews.com/svet/201903199469678-ministerstvo-obrany-ruska-zverejnilo-zabery-zkousky-ponorky-borej-video/

20.3.2019 17:38:58
https://cz.sputniknews.com/svet/201903209475657-boeing-ktery-byl-zachranen-pred-havarii-se-zritil-o-den-pozdeji/

20.3.2019 17:37:45
Su-35S v Sýrii

https://cz.sputniknews.com/videoklub/201903209473808-su-35s-pluji-vzduchem-uchvatne-zabery-letu-ministra-obrany-rf-nad-syrii-video/

Jánošík

20.3.2019 16:05:44
debil:

Tím myslíš předpokládám 22350, protože pak se budou dále stavět 22350M a to v počtu 9 kusů. Byť 22350M je prakticky jiná loď, asi stále bude mít třídní jméno Gorškov.

Su-57 je jistě nejlepší stíhačka na světě, jenže stále není dokončená. Navíc k čemu je mít nejlepší stíhačku na světě, když je finančně tak nevýhodná, že se vyplatí raději kupovat Su-35, nežli ji.

peča

20.3.2019 15:54:49
další zajímavé zprávy z Ruska
letos by námořnictvo mělo převzít první Jaseň-M, v příštím roce druhou. Už teď je jisté, že Gorshkov bude vyroben minimálně v 6 ks. Putin prohlásil,že SU57 je nyní nejlepší stíhačka na světě.
Marek

20.3.2019 13:34:27
Jerry
o co se snažíš Šerlocku?
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/499894-v-mesite-to-vypadalo-jako-na-bitevnim-poli-vsude-krev-a-mrtva-tela.html
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/500283-erdogan-pobouril-australii-oznacil-strelbu-v-mesite-jako-spiknuti-proti-islamu-a-hrozil-odvetou.html

Marek

20.3.2019 6:51:11
Marku čti a odpověz na otázky
http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/kdyz-dojde-na-fakta-aneb-otazky-ad-christchurch.html

jerry

20.3.2019 6:40:38
pokračování komedie
https://aeronet.cz/news/konspirace-a-kabala-utocnik-z-christchurch-byl-zatim-obvinen-jen-z-jedine-vrazdy-muslimove-jsou-vzteky-bez-sebe-a-isil-vyzval-sve-stoupence-ke-krvave-odvete-analyza-napisu-a-symbolu-na-zbranich/

Marku
kdyby před tebe postavili koně, ty budeš furt tvrdit že je to kráva.

Ale neboj. Znám pár takových lidí a všichni se dožili důchodu. Bohužel mají volební právo.

Kdybys někdy držel zbran v ruce a vystřelil z ní, tak bys věděl, co s tebou udělá výstřel v uzavřené místnosti. I když máš sluchátka, tak tě brní celá hlava. A ten soudruh střílel brokovnicí v autě!!!
Ale tobě to nemá cenu vysvětlovat. Na Nově to určitě vysvětlí.

Jerry

19.3.2019 21:15:59
pár dobrých zpráv z RUska
Zirkon letos začne zkoušet Gorskov a v příštím roce Kazaň. Rusům se podařilo Egyptu prodat 20 ks SU-35S exportní verze
Marek

19.3.2019 18:36:22
MMM:

a odkaz?

peča

19.3.2019 14:27:00
Ahoj

na youtube jsem dal ME 262.

pěkné shlédnutí

MMM

19.3.2019 8:04:25
Jerry
tobě by měli vzít zbraně u nás jako prvnímu....ty jsi uplně mimo. Je evidentní že i na tom videu jsou uplně stejné stopy po střelách jako potom na té jasné fotce. Problém je pouze v tom, že to video není ostré, zatímco tam ta fotka je jasná ostrá.
Šerlocku už se na to vykašli, jsi pro smích.
Marek

19.3.2019 7:22:44
MMM
dej link
Jerry

19.3.2019 7:22:14
Marku
kdybys nebyl hlupákem, nestal by se medvědem.
Přečti si ty články, prostuduj předložený důkazy a PŘEMEJŠLEJ!!!

Ale to bys musel vystoupit ze své informační bubliny.
Tak honem vem vlaječku Unie a utíkej vítat slimáky.

jerry

19.3.2019 7:20:08
pokračování komedie na Zélandu
https://aeronet.cz/news/video-dalsi-unikle-video-z-christchurch-odhaluje-obrovske-spiknuti-novozelandske-vlady-policie-zacala-falsovat-dukazy-amaterske-video-zachytilo-zatceni-strelce-ale-na-celnim-skle-auta-nebyly-zadne/

Jerry

18.3.2019 19:36:20
Kašlete na to, Náboženské války, fanatici. Stejně si to děláme sami sobě.

Díval jsem se na krásné videa o ME262. 10 bombardérů sejmul za 2 minuty

MMM

18.3.2019 19:08:29
Takže Jerry odhalil další spiknutí a ono se to nestalo? O)
Marek

18.3.2019 16:51:19
Takže Jerry odhalil další spiknutí a ono se to nestalo? O)
Marek

18.3.2019 10:06:17
michal
všechny false flag videa mají společnou jednu věc. Mají mizernou kvalitu. Všichni ti teroristi či náhodní svědci mají asi telefony a kamery 15 let starý.

Tady v tom druhým videu je kvalita dobrá hned je vidět plno nelogičností.

Dělají z nás blbce a zaprodanec Hamáček ještě vyhrožuje.
Osobně jsem proti všem teroristickým útokům, protože to odserou neviní, ale tohle má s terorismem společný asi jen název.

Jerry

18.3.2019 10:02:17
pokračování
https://aeronet.cz/news/video-druhe-video-z-masakru-v-christchurch-odhaluje-krizoveho-herce-ktery-porusil-skript-a-predcasne-vstal-z-mrtvych-sef-volebni-kampane-hillary-clinton-prijel-tesne-pred-utokem-na-novy-zeland/

ještě větší komedie než jsme čekali

Jerry

17.3.2019 5:12:51
Jerry, no hele, divný to je, divný je že neutíkají, stojí všichni v rohu a nechaj do sebe střílet.On má jen semi, rozutekly by se mu. Ale co je pro mě KO je ke konci když odjíždí autem, tak má navigaci připnutou na čelním skle a vystřelí přes to čelní sklo z brokovnice a ono se nerozsype a ani ta navigace neuletí. Otázka zda to je pravé video.

Michal

16.3.2019 22:02:46
K masakru v mešitě
https://aeronet.cz/news/video-necenzurovane-zabery-masakru-muslimu-v-christchurch-vyvolavaji-podezreni-ze-se-jednalo-o-false-flag-operaci-s-krizovymi-herci-zadny-krik-obeti-zadne-diry-od-kulek-ve-zdech-zadna-krev/

fakt to vypadá na false flag.

nejsem příznivcem konspiračních teorií, ale tohle smrdí. Doporučuji zhlédnout video

Jerry

15.3.2019 16:20:32
Já si myslím, že Trump couvá. Uvědomil si, že nasral Medvěda, že jakýsi Ikar 2, Torpédo a Glider, které zjevně dotáhli do funkčního konce a další provedení něčeho, co to nese a třeba klidně přes jižní pól do nesestřelitené rychlosti a směru, dělá z Medvěda opět nebezpečnou zemi se zmizíkem v ruce. Ironií osudu je, že 2 jsou to vlastně Ukrajinské zbraně.

Už to že Trump odstoupil od smlovy INF1987, která vlastně likvidovala jen zbraně Ruska, zatímco mimo Persching2 a GLCM měli všechny XLCM na lodích a letadlech USA. Odstoupil od naprosto výhodné mlouvy pro USA, která likvidovala 826 prostředků USA proti 1826 prostředků SSSR.

A to se nebavíme o tom, kolik stála ABM Aegis.

MMM

15.3.2019 15:33:05
15.3.2019 13:54:53

To by znamenalo, že si agresivity Polska všímají už i mocnosti v EU.

To je dobře, protože z toho zkurvystánu už mám docela dost strach.

peča

15.3.2019 13:54:53
Spojené státy nevybudují na území Polska stálou vojenskou základnu, o kterou mají od vstupu země do NATO v roce 1999 zájem všechny polské vlády bez ohledu na politickou orientaci. Novináři zároveň zjistili, že „Američané požádali Poláky, aby už nepoužívali název Fort Trump (pevnost Trump), protože jim to komplikuje vztahy se spojenci v Evropě a také s Ruskem“.

14.3.2019 7:18:33
MMM
malinko tě opravím, To co dělá EU není kreace, ale kremace.

Marek
vůbec nechápu, jak dříve mohli státy fungovat bez EU. Zkus mi to vysvětlit? Nebo třeba takový Hongkong. Není v Unii a vede se jim dobře.

Jerry

13.3.2019 22:40:07
Marek

děkuji ti za tvůj příspěvek.

Pochybuji, že by tuto hrůzovládu + totalitu někdo podporoval, takže zde máš jasný důkaz toho, že se nejedná o DEMOKRATICKÉ a SVOBODNÉ zřízení v EU, ale o čirou DIKTATURU a TOTALITU.

Neznám nikoho, kdo by si skutečně chtěl nastěhovat do svého okolí Africké Migranty. Z tohoto důvodu v žádnou demokracii nevěřím. Je to vláda nevolených zamozvanců s cíle Evropu zničit záškodickými hordami afrických fanatiků.

Vše co dělá za posledních 5 let EU, je její destrukce, kreace říše římské II, kreace npvé 3 říše tzn. 5. říše. Každý krok těchto lidí, mě v tom uvtzuje.

MMM

13.3.2019 22:29:11
MMM
pochop ale že ty ani Jerry nejste většina občanů.... v EU se demokraticky hlasuje, stejně jako u nás v parlamentu
Marek

13.3.2019 14:20:07
Takovou řečí HLUPÁKOVŠTINOU mluví jen KOLABORANTI.
EU asi směrnici, jak se nám BLBEČEK snaží namluvit na zotročování mít nebude, je to totiž jak vidno NOSNÁ MYŠLENKA této zrůdnosti EUROUNIJE.

Všichni jsme se mohli přesvědčit na rozhodováni, importu uprchlíků, různých kokotských zákazů vlastnictví zbraní, a jiných imbecilních nařízení jako šipky na silnici, rovné okurky nebo banány, hajzly a jiné kokotiny, že může dojít k situacím, kdy je suverénní stát donucen konkrétním nařízením akceptovat něco, s čím třeba většina občanů tohoto státu nesouhlasí.
A tam končí DEMKRACIE a začíná TOTALITA.

MMM

13.3.2019 12:17:23
Jerry
kde nám EU rika ze máme jíst salmonelu? Podle jaké EU legislativy jsme otroci/kolonie?
Marek

13.3.2019 7:35:08
Marku
a že je EU svinsvo ti dokážu na následujícím příkladu.
Furany jsou potencinálně nebezpečný ( nikdo nezjistil že by byly) , tak se musí upravit receptura rumu. Salmonela je nebezpečná prokazatelně, ale mi ji řrát můžem.

Kurva kde je logika?

Myslíš že kdyby salmonela byla v mase pro Německo, že by se nebránili?

Jerry

13.3.2019 7:32:22
marku
opět jsi mě přesvědčil že jsi martan.
Ten link co jsem ti postnul jsi vůbec nečet. Reaguješ pouze na nadpis (respektive adresu linku).

MMM se ti snažil vysvětlit rozdíl mezi EHS a EU.
Marně. Zkusím to já. EHS byla jen hospodářská domluva pro znazší obchod. EU je svinskej projekt, který má z lidí udělat otroky a z východních států kolonie ( to už se povedlo).

Angličani by rádi vystoupili z EU, ale ne za těch vyděračských podmínek co Mayová dojednala. V principu tam jde o to, že za vystoupení mají platit jak mourovatí. Taky bych se na to vysral a vypad natvrdo.

Jerry

12.3.2019 15:47:15
https://www.rediff.com/news/report/mig-21-shot-down-pak-f-16-have-electronic-evidence-says-india/20190309.htm

12.3.2019 15:44:57
https://sputniknews.com/asia/201902281072828764-india-pakistan-air-strike/

12.3.2019 15:43:12
Mare - mamlas si tu jen ty,

EU vznikla v 1993 a ne v 50 LETECH pičovskej lhářu.

1 9 9 3 ... vuznikla tato sračka TOTALITY !!!!

blbe ! 1993!!! , to co bylo před tím - nebyla ŽÁDNÁ ZASRANÁ EEEEÚÚÚÚ

ANO, dřív se jednalo o SPOLUPRÁCI, dnes se jedná ty LHÁŘU o TOTALITU.

Referendum nebylo referendem, protože kritika se NEPŘIJÍMALA. Proto naivní lidé volili pro vstup.

Fašisti, Bolševici a Eurohujeři ví, jak se má volit bez POLITICKÉ OPOZICE - HŇUPE

Sorry jako, ale tady se o žádnou spolupráci nejedná, tady se jedná jen o vstup do organizace, která svobodu zaměňuje diktaturou z Bruselu.

Toto je realita a to tvoje jsou vylhaný sračky. Každým dnem se dozvídáme o poltačování lidských práv. Na to nemáš co říct, protože se tohoto hovna zastáváš.

MMM

12.3.2019 13:52:02
krom toho je tam článek 50....nikdo nikoho nenutí tam být. můžeš jít do prdele když budeš chtít, jenom mne ted překvauje, jak se VB najednou nechce o)) protože ví ti lůzeři, že na tom budou kurevsky tratit. Kdo nemá v hlavě nasráno, víš, že být v EU je nutnost nikoliv povinnost
Marek

12.3.2019 13:47:20
MMM
mně vždycky pobaví, když mně mamlas jako ty, který tomu hovno rozumí, poučuje o EU.Ať už se jedná o EU, ESUO, ES, EHS, vždy se jedná především o ekonomickou integraci, proti které ty tak houževně protestuješ. EU pouze právně nahrazuje to co bylo předtím a rozšiřuje to o SZP a vnitro.
Každopádně bylo referndum, které řeklo ano, stejně jako bylo referendum ve VB, které řeklo ne, takže o jaké zradě koho ty tu mluvíš mamlasi.
Kdyby jsi mluvil o NATO, tak neřeknu nic, ale o EU, proběhlo referendum, sami jsme se rozhodli, Klaus podepsal.

Marek

12.3.2019 12:02:30
LŽEŠ Marku jako vždy a všichni pochlebovači a podporvači Totality

EÚ vznikla 1993. Před tím to byl spolek svobodných a nezávislých zemí, které ctí LIDSKÉ HODNOTY nikoli tady ta TOTALITNÍ HRŮZOVLÁDA.

Prostě Vy si vždy něco nalžete do talíře, jen abyste byly spokojení a ukonejšené stejně jako KOLABORANTI za protektorátu. V tom je ta Vaše hrůza.

MMM

12.3.2019 11:20:04
Většinu velkých katastrof letadel v poslední době způsobila velká chyba posádka nebo úmyslné jednání (ruský Buk, sebevražda pilota), výjimkou je havárie A330 Air France Flight 447, kdy zamrzli pitotky a posádka špatně zareagovala. Aby byla chyba čistě na letounu se už dlouho nestalo, a teď to vypadá na dva případy po půl roce. Uvidíme.
Italové hlásili problémy s migranty už dlouho, ale EU na ně kašlala a dokud odcházeli do Rakouska a dál, a cestou je oškubávala mafie dřinou na italských polích, tak to vláda nechávala být. Potom Maďaři ukázali, že to jde, v Itálii zvítězila opozice a už to jde i v Itálii. AKK v Německu taky přitvrzuje, jenže pozdě a málo. Macron neví kudy kam, ve Španělsku, Belgii a na Severu to pořád vypadá na ztrátu rozumu. VB řeší brexit a ne to, že angličané ztrácí svou zemi. Radek V.

12.3.2019 10:32:10
MMM
ty jsi mamlas......EU, byla založena už koncem 50. let a postupně k ní státy přistupovaly...takže podle tebe jsou všechny státy kolaboranti, protože podepsaly přístup do EU, do své vlastní organizaci, kterou si založily samy. Jdi se už léčit a nemel tu pořád ty svoje zvratky. Právě kvůli takovým jako jsi ty nemůže člověk mít právo mít zbrań protože by to byla katastrofa.

Jerry
to jsi ale nevybral dobrý případ, protože Itálie patří mezi ty státy, které spoluzpůsobili tu migrantskou krizi....
Marek

12.3.2019 7:52:26
marek
Italové dostávají rozum.
http://www.rukojmi.cz/clanky/7765-italove-se-budou-smet-branit-se-zbrani-v-ruce

kdy to bude platit i u nás? Snad se toho dožiju.

Jerry

11.3.2019 19:38:14
Marek, je bohužel KOLABORANT, který vidí pouze pozitiva totalitní otrokářské fašistické sračky EŮ, stejně jako soudruh minister v Gottwaldově vládě.
On je z Evropy placený, tak od něho nemůžeme čekat žádnou kritiku těch, kteří za ZRŮDNOSTI platí.
Je to jako KOLABORANT, který vedl čechy na popravu. To je Marek. Bohužel. Zradil vlast a propaguje tu ztrátu všeho, co jsme jako češi měli VE JMÉNU NOVÉ FAŠISTICKÉ DOKTRÍNY.

MMM

PROČ TAKOVOU HRŮZOVLÁDU PODPOROVAT? To ví jen Marek při pohledu na výplatní pásku.

11.3.2019 14:10:41
Když si vzpomenu, Boeingu v minulosti padali i starší 737 celkem často. Nedávno jsem letěl v Dreamliner a přežil jsem to. Jinak byl jsem teď pár dní v Hanoi a vzpomněl jsem si na Trumpa jak říkal nedávno, že se Vietnamu daří dobre- podle mne ten Intel a jiné US firmu musí místní pracovní sílu vykoristovat...nejrozšířenější vozidlo je moped a vozový park a starý cca 20let. Nic moderního jsem tam neviděl, podle mne nízká životní úroveň.s Thajském či Čínou se nedá srovnat. Trochu lepší než Kambodže.
MAREK

11.3.2019 13:20:20
Marek
tady zjistíš, jak funguje tvá skvělá EU
https://youtu.be/JmNTc-36LAE

jerry

11.3.2019 8:35:52
RadekV

Taky na to čumím. Dva nové Boeing během jednoho roku, to je už problém v návrhu.

Airbus bude mít žně.

Peca

11.3.2019 8:17:51
A Boeing je pěkně v háji. Ten spadlý 737 Max mu dá pěkně zabrat. Reputace v hajzlu a pravděpodobně pekelně tučné pokuty, k tomu budou odřeknuté kontrakty a pokles cen akcií. Radek V.

9.3.2019 21:37:53
Mmm:

Omyl, jedná se o stejné svinstvo. Na no-fly jsi se dostal, když jsi byl neposlušné vůči lordstvu. Číňané k tomu přidali neuklizeni hoven po tvém coklovi.

Peca

9.3.2019 11:17:04
nebe a dudy ... jinak nic

MMM

9.3.2019 1:02:23
MMM:

to tě zaráží? Co no-fly seznamy po roce 2001? Ty byly prekurzor tohoto.

peča

8.3.2019 19:25:46
Až to v Číně řampne, tak se země zastřese. A je jedno, jestli to bude za 10, 20 nebo 50 let.

Flippy

8.3.2019 19:07:15
Vzpomínáte na moje slova před mnoha lety o NWO?

https://www.lidovky.cz/svet/miliony-lidi-s-nizkym-skore-nesmi-nasednout-do-vlaku-ci-letadla-cina-zablokovala-23-milionu-listk.A190302_104122_ln_zahranici_zdp

Bomba

MMM

8.3.2019 9:23:40
Bohužel to tak je, jerry. Jsou záškodnický, vychcaný, mstivý prostě mrdky.

MMM

8.3.2019 7:20:55
radekV
jak je někde ve vedení baba, tak to stojí za hovno. Chlap, pokud to není píčus, se nechá přesvědšit argumentama. Baba nikdy. Musí si nabít držku, aby pochopila, že je něco špatně.

Setkávám se s tím celej svůj profesní život.

Ženský jsou pečlivý, trpělivý a pracovitý. Ale mají minimální představivost a nedokáží řešit krizový situace na který nejsou předpisy.
Jerry

7.3.2019 11:34:26
Řekni to Savické, Kondakové a Serové. Taky američanky na Miru i ISS neměli pokud vím velké problémy, nemluvě o letech raketoplánů. Větší problém je s osobností člověka, ne s pohlavím, i když emoční labilitu bych úplně nevyloučil, o tom je ale práce psychologů, aby takové prostě vyřadili. Navrtání Sojuzu na 99,9% udělal nějaký lempl v Rusku/Kazachstánu, ne kosmonaut/ka na ISS. Radek V.

7.3.2019 11:23:07
RadekV.

Zavřela ji navždy a to zcela oprávněně. Ženy do vesmíru nepatří. Dali jim ještě jednu šanci ve formě Savické a poté baby ve vesmíru definitivně odpískali.

Důvody byly prosté - v stávajících podmínkách, kdy jsou rakety a kosmické lodě/stanice v podstatě primitivní bastly bez jakýchkoliv komfortních prvků a vícenásobného jištění navíc s velmi malým životním prostorem, je zcela nepřípustné, aby se řešily ještě ženské problémy ať už hygienické, tak mentální.

Ony ty problémy jsou i s americkými astronautkami, ale o nich se nesmí veřejně mluvit. Ovšem nedávné navrtání sojuzu ukázalo, že jeden člen má vážné psychické obtíže zvládat odloučení a režim na ISS - opět žena a to po pouhých 3 měsících.

Já osobně jsem pro rovnoprávnost, ale v žádném případě pro rovnost pohlaví. Ženská je vždy ve všem horší než muž a co je horší, nevyskytují se prakticky mezi ženami tzv. vyjímeční jedinci (ať už geniální, nebo psychicky superstabilní atd...).

A je tu ještě jeden zásadní problém - samci přítomnost samic nezvládají příliš dobře. Nesoustředí se a s přibývajícím časem se stále více věnují samici, nežli svým povinnostem. Ponorkáři by mohli vyprávět.

Podtrženo sečteno, vůbec se Rusákům nedivím, že se s tímhle vůbec nechtějí zahazovat. A protože na rozdíl od dekadentního západu nemají ve zvyku genderové kvóty, tak ani nemusí.

peča

7.3.2019 8:24:05
Valentina Těreškova (Těreškovová) - první žena v kosmu. Její let skončil úspěšně. Samotný průběh letu nebyl moc v pořádku, ale rozhodně to není jen její vina - chybou byl nedostatečný výcvik, malá zkušenost Valentiny s leteckou technikou (chyběla důvěra v techniku i sebedůvěra zkušeného testovacího pilota / pilotky). Vybrali ji z politických a propagačních důvodů. Podle mě měla v červnu 1963 letět Ponomarjová, nebo měli ještě rok počkat a dát jí delší výcvik a šanci získat víc zkušeností a vypustit další dva Vostoky v roce 1964. Valentina vpodstatě zavřela cestu do vesmíru sovětským ženám na celou generaci. Radek V.

6.3.2019 18:29:42
Jarošík, branitelne to je, musely by se ale do boje pustit i S300 a postrelovat letadla ve vzdušném prostoru Izraele. S200 ukázala že to jde, sejmuli f16 v izrael. Prostoru. S300 bude mít modernější navadeni a rakety. Jinak ten článek je picovina
Nicméně F35 měla rozstrelit ten čínský radar
Marek

6.3.2019 18:05:01
Jarošík, branitelne to je, musely by se ale do boje pustit i S300 a postrelovat letadla ve vzdušném prostoru Izraele. S200 ukázala že to jde, sejmuli f16 v izrael. Prostoru. S300 bude mít modernější navadeni a rakety. Jinak ten článek je picovina
Nicméně F35 měla rozstrelit ten čínský radar
Marek

6.3.2019 16:46:47
https://cz.sputniknews.com/svet/201903059377734-usa-jsou-znepokojeny-jejich-f-16-mohly-byt-pakistanem-vyuzity-ve-vzdusnem-boji-proti-indii/

6.3.2019 16:42:12
ruský AURUS
https://cz.sputniknews.com/foto/201903069383946-rusky-rozsah-limuzina-Aurus-zpusobila-na-zenevskem-autosalonu-senzaci/

Jánošík

6.3.2019 16:40:53
Tereškovová má 82 rokov....

https://cz.sputniknews.com/video/201903069383787-kosmonaut-tereskovova-valentina-vesmir-sssr-video/

6.3.2019 16:38:15
Samozrejme,že celý článok je SRAČKA. Izrael nemal ako vypnúť sýrsku PVO, lebo od nej nemá kĺúče. Damašek je tak blízko hraníc,že je proste nebrániteľný pred raketami vystrelenými zo židovského vzdušného priestoru. Ale niečo sa chystá...
Minulý týždeň sa v o Viedni stretli ruský a americký NGŠ a navyše amíci rozmiestňujú THAADy v židostane (informoval o tom v našom informačnom priestore ako prvý Sputnik). To stojí obrovské peniaze a Židia v kongrese zase začali vyšetrovať Trumpových spolupracovníkov pre údajnú spoluprácu s Rusmi.

Jánošík

6.3.2019 13:37:07
Tenhle článek je asi také totální sračka:Nepsali o tom na Sputniku.

https://www.armadninoviny.cz/jak-izrael-e2809evypnule2809c-syrskou-protivzdusnou-obranu.html

6.3.2019 11:24:40
Hujere, ten článek je totální sračka. Ta reakce byla na klamavou reklamu toho výrobku - sebevražedné drony dnes vlastní kde kdo a ten dron by se k postavení Sxxx musel dostat přes blízkou ochranu Pantsir, Thor etc.

V naprosto stejné situaci je třeba Patriot, Arrow nebo Thaad ve vztahu k těmto prostředkům - ty by si také ani neškrtly bez příslušné blízké ochrany.

Ty komentáře pod tím článkem se také zabývají vším možným, jen ne daným tématem - protože věc je jasná a není k tomu potřeba diskutovat.

6.3.2019 10:21:20
Popřečtení článku většina pro ruských trollů prohlásí,že tento článekje lež,neboť o něm nepíše pro ruská Sputnik.

https://www.armadninoviny.cz/jak-izraelsky-e2809ehrobnike-radaru-s-300s-400-a-barak-8-nadzvedly-rusko.html
----------------------------------------------------------
V USA se vyvijí umělá inteligence a v Rusku umělá blbost. rusaci jsou mnohem dál.Zdejší pro ruští trollové to potvrzuji.

Opět Havlista Hujer

6.3.2019 10:09:03
Pánové proč to hle nenapíše Váš oblíbený Sputnik:
https://www.aktuality.sk/clanok/672480/usa-rozmiestnili-v-izraeli-protiraketovy-system-thaad/

5.3.2019 21:07:42
Prosakla

5.3.2019 21:07:22
Jerry jestli F16 spadla v Pákistánu, fotky neuvidíme, ta jedna prodala.
Michal
Eurohujer je provokatér z AN, jeho příspěvky tady jsou převážně od censora AN. Nicméně čekám stále na fotky či další články potvrzující sestřelení těch ruských stíhaček, on tomu věří
Marek

5.3.2019 17:22:24
ruský podvodný atómový výbuch...

https://www.youtube.com/watch?v=5gHaya3utZk

5.3.2019 17:14:58
MiG-29K super dokument

https://www.youtube.com/watch?v=fYaTb9i5Dzo

5.3.2019 17:05:25
MiG-31BM - prevádzka

https://www.youtube.com/watch?v=_HbtWE0nKTI

5.3.2019 16:51:58
USáci rozmiestňujú THAAD v Izraely. A čo židovský ARROW ? Neveria mu ?

https://cz.sputniknews.com/video/201903059375931-usa-izrael-vojenska-cviceni-system-protiraketove-obrany-thaad-video/

5.3.2019 16:47:25
vystreľujú z hlavní....

5.3.2019 16:46:52
Koľko stoja US PLrakety (nie střely , střely sa vystreľujú) ?

https://www.armadninoviny.cz/stihacka-f-15-musela-odpalit-nazdarbuh-munici-za-ctyri-a-pul-milionu-dolaru-1.html#diskuze

5.3.2019 16:41:22
Pred 66 rokmi nechal Berija otráviť Stalina a na jeho pohrebe aj Gottwalda...

https://cz.sputniknews.com/video/201903059378401-komuniste-rusko-oslavuji-66-let-od-smrti-stalin-video/

5.3.2019 16:37:27
Tu je kandidátka svetového židovstva na prezidentku SR. Všetky prieskumy jej dávajú nad 50% :-)
Tomuto ja hovorím posledné štádium demokracie - keď do funkcií nám majitelia médií ponúkajú modelky...

https://cz.sputniknews.com/slovensko/201903059380192-caputova-zumpa-pobehlice-kandidat-martin-dano-video/

Mikojan 35

5.3.2019 16:14:01
Kolčuga-M

Pre úplnosť treba dodať, že Kolčuga sa vyrábala v Lugansku a celý výrobný závod je už presťahovaný do Ruska :-)

https://www.armadninoviny.cz/ukrajinska-kolcuga-ve-sluzbach-izraele.html

Mikojan 35

5.3.2019 16:08:01
http://www.aktualnikonflikty.cz/viewtopic.php?f=19t=6p=64890hilit=s+400sid=70e36a4b16903968b2092e54e3957109#p64890

5.3.2019 16:03:42
Izraelský miniHARPY predstavuje budúcnosť moderneho bojiska.
Takýchto dronov budú tisíce. Pre tanky je to smrteľná hrozba.......

https://www.armadninoviny.cz/jak-izraelsky-e2809ehrobnike-radaru-s-300s-400-a-barak-8-nadzvedly-rusko.html?utm_source=www.seznam.czutm_medium=sekce-z-internetu#


Mikojan 35

5.3.2019 15:50:52
V tom Pakistane sa navzájom zostrelila F-16cka a MiG-21Bison

Mikojan 35

5.3.2019 6:45:19
Pro Marka
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/utoky-nozem-britanie-parlament.A190305_055542_zahranicni_bur

a to tam mají zakázaný i šroubováky, o nožích ani nemluvě. Jak je to to možný, Marku? Že by to bylo tím, že se běžný občan bránit nemá čím a zločincovi je to to jedno že porušuje zákon?

Jerry

4.3.2019 17:56:26
V Polsku padjú 29ky ako hrušky:

https://cz.sputniknews.com/svet/201903049369289-mig29-havarie-polsko/

4.3.2019 14:23:31
Údaje od Pákistánců i Indů jsou hodně propaganda. Osobně věřím jen MiGu 21 a Mi-17. Při troše štěstí (létá se v horách) se může klidně stát, že MiG-21 dokáže sestřelit F-16 nebo že F-16 sundá Suchoje, ale když nejsou důkazy, nevěřil bych tomu. Pokud jde o USA a cvičení s Jižní Koreou, hlavním důvodem byla úspora peněz (prý celé cvičení platí USA), výhodou je taky gesto pro KLDR.
Jak je na tom Kuzněcov? Po potopení suchého doku a poškození lodě je otázkou, jak bude oprava pokračovat.
Radek V.

4.3.2019 11:19:55
eurohujer je jen provokatér. Nemá cenu na něj reagovat.
Kdo ví, jestli není zaměstnanec ministerstva vnitra. Soudruzi už dlouho neměli žádnýho teroristu, tak by se tu nějaký mohl najít.

Jerry

3.3.2019 10:01:21
Peča

https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/usa-a-jizni-korea-ukonci-spolecna-vojenska-cviceni_515553.html

a já myslím, že to nebude jen toto. Možná

MMM

2.3.2019 19:33:15
Zatim jediny fotky trosek ukazujou jeden Mig 21 a jeden Mi17. Oba stroje indicke. Vsechno ostatni byly fakenews specialnr ta paki F16. Neverim ze ani Indove ani Pakosi maj informacni bezpecnost na takove urovni, ze by to dokazali zcenzurovat.

Flippy

2.3.2019 8:05:44
Je zajímavý, že když se tu utopí radek tak se objeví eurohujer...:o)))

Myslím si, že nás tu zase tolik nediskutuje...

Michal

1.3.2019 15:02:07
Osel

1.3.2019 15:01:56
HUJERE OPRAVDUvramci pravdivých info z boje, dej sem odkaz na fotky sestrelenych Migu 29 či Su 30. Ukaž aspoň jednou, že nejsi psal
MAREK

1.3.2019 14:20:18
Hujer, nakopíruje, šaškárna z AN

1.3.2019 14:19:25
Tuner nakopíruje tu AN, tyhle tiskárny si nech někam jinam. Kdy jsou fotky sestrelenych Migu 29, su 30? Jsi opravdu takový mamlas?
MAREK

1.3.2019 10:59:21
Marku:Podle ruského webu Avia.pro, který se odvolává na indické a pákistánské sociální sítě, pákistánské letectvo sestřelilo dvě indické stíhačky MiG-29, jeden úderný letoun MiG-27 a indický vrtulník Mi-17. U vrtulníku ale není jasné, zda šlo o technickou závadu nebo o akci pákistánské armády.
Podle blogu Avia.pro pákistánské stíhačky F-16 v okamžiku, kdy indické migy překročily hranici vypálily čtyři střely vzduch-vzduch a během 10 až 12 sekund byly sestřeleny hned dva indické MiGy-29. Podle dalších zpráv ale také mohlo jít o Mirage 2000 nebo dokonce Su-30MKI.
Jeden sestřelený letoun měl spadnout na indickou a druhý na pákistánskou stranu hranice.
A proto já říkám:
Takové články sem nepatří Kreml(I)role z toho dostanou infarkt. Byl zase a opět sestřelen RUSKÝ stroj MIG.Tedy dva stroje. To se sem nehodí. Přeci každý agent RUSKA co pracuje na dezinformační kampani u nás ví, že RUSKÝ MIG se nedá setřelit. Na Sputniku to psali.Notabene když ještě televize a všichni ukazují, že den předtím tam bombardovali EVROPSKÉ - Fran. Mirage 2000 a ty shodily náklad, odletěly domů a neměly žádné ztráty. Takové Fran. střepy se přeci nemohou rovnat RUSKÝM MIGŮM Ty novináři museli udělat chybu :
To je stejne jako kdyz Izraelci leteli vyzkouset do Syrie jak funguje ten sofistikovanej ruskej protiletadlovej system. A on funguje jako vsechno ruske - na hovno.
---------------------------------------------------------

Jen pravdivé informace z boje jsou jedinou cestou, jak dobré vylepšit a špatné napravit.

Havlista-eurohujer

1.3.2019 10:26:04
Komunisté v KLDR budou první kde se podaří vybudovat komunismus. Všichni umřou hladem.Jen mě vadí,že čeští příznivci komunistůaKLDR,se tam nechrějí přestěhovat,aby se mohli těšit s výdobytku soudruhu s KLDR.

Hujer

1.3.2019 10:01:01
Tak podle posledních informací indický Mig21 bison sestřelil skrz R73 F16 a ta amraamem Mig21
MAREK

1.3.2019 9:35:13
MMM:

Asi takhle. USA si již delší dobu vytváří tzv. nástupní prostory na Rusko a Čínu. TO, že schůzka byla ve VIetnamu, nebyla náhoda.

Ostatně aktuální napětí mezi Pákistánem a Indií má IMHO původ v nějaké covert akci CIA. Je to očividný pokus dostat Indii do *tábora míru*, protože jen tak lze uvažovat o nějaké šanci pro USA ve válce s Ruskem a Čínou.

Ovšem kde Trump došel k názoru, že Kim mu dovolí ze své země udělat nástupní prostor, to by mě docela zajímalo. Asi ví více než my.

V každém případě Putin a Pching by už neměli čekat a rovnou začít zbrojně cvičný program s cílem do roku 2022 začít třetí světovou jako první. Zbrojit tedy zcela asymetricky a zároveň potichu mobilizovat zdroje a lidi.

Zima se blíží...

peča

1.3.2019 8:52:20
Já nevím pánové v Rusku píší o neuvěřitelném lezení do prdele Kimovi, o tom, jsak Trump říká že je velký vůdce, jak by mohla být KLDR ekonomickým tygrem, ...
že Trump chtěl seznam bomb a zbraní a Kim mu řekl jo, ale zruš sankce ... ukonči válku, která by mohla vést k legitimnímu tlaku na odchod vojáků USA z Jižní Koree.

Trump leze do prdele Kimovi a Kim leze do prdele Putinovi, není to divný?

o co tady vlastně jde? Trump přece nemůže ani doufat v to, že Kim bude ještě někdy věřit USA. Nakonec na všechny sere a Trump odletí

MMM

1.3.2019 7:03:24
Kldr překvapivě chtěla zrušit sankce, US to nečekaly, tak odešly
MAREK

1.3.2019 0:47:27
MMM:

co se tam vlastně stalo? Podle mainstreamu to v podstatě vypadá, že to byla chlastačka a nic více.

peča

28.2.2019 22:42:22
co říkáte na TrumpKim?

MMM

28.2.2019 22:35:30
debil:

ty máš očividně haldy

peča

28.2.2019 20:09:16
Mamlas
že jsi přízemní máš recht, o přízemním letu tu nebyla řeč. To jako s tím tvým žvástem o Klubu -což není nic jiného než Kalibr pro exportní verzi ale o tom jsme se tu onehdá nebavili. ty jsi žvanil, který nás tu přesvědčoval, že KH101 má dosah jenom 2500 km a že se to dokázalo tím, že to prý rusové stříleli na maximálku do Syrie o)) přitom na AN pak píšeš 5500 km, takže uběhne pár měsíců a přídáš 3000 km o))
Marek

28.2.2019 18:05:25
debil:

ty jsi fakt kolosální debil.

Kolik že má Zirkon v kombinovaném letu? 700km. Takže mých 400km pro přízemní let byly ještě nadnesené. O Kh-101 se nemá cenu bavit. Pokud stále máš v palici skřítka, který tě přesvědčuje že to je 10000km, tak jsi prostě arcitotální kokotersky vymaštěný debiloidní čurákodement a debata s tebou je co? Zbytečná. Ty demente.

tebe je třeba mučit tak těžce, aby se z toho i Bůh zblil a už nikdy neudělal takovou chybu, že vdechl život do něčeho takového.

peča

28.2.2019 17:57:44
Marek

V tom, je ta tvá tragédie. V tom tvým nastavení - hujera EU - jsou takoví všichni? Nebo jen ty?

Marek, to přece je úplně jedno - že takový blbec jako ty, něco řekl. Ty si HOVNO každým centimetrem. Už si to sakra uvědom.

V tom je ten klíč, ta raketa se skládá ze dvou částí a ty ruské, americké VLS nejsou PŘECE TY VOLE natahovací, tak nás pořád o své debilitě nepřesvědčuj, Please.

Zkus si najít nějaký svůj obor, třeba tanky II světové války, radši budu od tebe číst, že si Hilter strkal dělo Panzera do prdele, něž to tvé věčné hovnění neexistující křivdy.

Nesmíš Marku ten internet tak moc číst. Nedávno jsem tam četl, že UFOnky potřebují naše člověčí semeno a že občas muže na naší planetě pro něho loví.
No ... Nebo, že země je placatá ...
No ... Nebo že se provrtali do pekla a já se málem udávil. Nesmím jíst při čtení kokotin. Nepíšeš to tam ty nebo ta tvá posraná EU?

Jednou psali, že Rusko má caca 900 ALCM pro TU95MSX+TU160 dnes píšou že jen 200. To je ti Rusové asi snědli k večeři?MMM

28.2.2019 12:29:24
MMM
jako vždycky kecáš a neumíš přiznat že ses mýlil. A jak jsem už tu také jednou řekl - mně nezajímá jak je ta raketa dlouhá ale jaký je její dosah - to je princip!
Marek

28.2.2019 12:09:28
No Indove tvrdej, ze ten kus plech je z motoru F16. Ja bych spis rekl, ze ne.

Flippy

28.2.2019 10:04:23
ty si galaxiální VŮŮŮŮL a celé roky nás o tom stáoe jen přesvědčuješ. Trpíš jakýmsi pocitem, že to co je pro tebe logické je taky přece pravda, není. Je to lidský omyl. Tvůj omyl.

Ta střela má přece 8,22-8,9 metrů délku. Co bys chtěl? 15metrů?


To je princip.

MMM